Scoder: Покинуті купони / Забуті знижки. Нагадування про знижки

Scoder: Покинуті купони / Забуті знижки. Нагадування про знижки (scoder.forgottendiscounts) - рішення для Бітрікс

Scoder: Покинуті купони / Забуті знижки. Нагадування про знижки

"Не упустите возможность сэкономить! Модуль Scoder: Брошенные купоны / Забытые скидки напомнит вам о забытых купонах. Автоматически отправляйте сообщения с напоминанием о сроке действия и не упустите свою выгоду. Удобные настройки позволят вам определить, через сколько дней отправлять уведомление. Используйте модуль вместе с другими решениями для максимальной эффективности. Краткое и лаконичное решение для вашего успеха!"
0
413 грн.
Scoder: Покинуті купони / Забуті знижки. Нагадування про знижки (scoder.forgottendiscounts) - рішення на Бітрікс

Модуль дозволяє автоматично нагадувати відвідувачам сайту про забуті купони із кошиком[/URL]. Якщо купон заведений у системі і має термін активності, то на email користувачів (Власників купона) надсилатиметься лист із текстом про необхідність використання купона.

Вміст поштового шаблону може бути будь-яким. Для надсилання листів модулем використовуються стандартні поштові події [/ URL]. Величину, за скільки днів повідомляти про закінчення терміну активності купона, дуже зручно налаштовувати в опціях модуля. Можна вказати довільну кількість днів, наприклад: за місяць (30 днів), за 25 днів, за тиждень (7 днів), за день і т.п.

E-mail перевіряється не тільки у власника купона, а й ще у полі "Коментар" купона. Рішення відмінно працює як самостійно, так і може бути відмінним допоміжним інструментом для наших модулів:


У цих рішеннях при генерації купона, email відвідувачів, користувачів зберігається в полі "Коментар" купона.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет