Scoder: Список користувачів з ЧПУ

Scoder: Список користувачів з ЧПУ (scoder.users) - рішення для Бітрікс

Scoder: Список користувачів з ЧПУ

Scoder: Список пользователей с ЧПУ - уникальное решение для сайтов, где требуется вывод информации по пользователям. Этот модуль поможет созданию доски объявлений, сайта фрилансеров, сайта строителей и других подобных проектов. Больше не нужно дублировать информацию в элементы инфоблока - модуль выводит список пользователей и детальную карточку напрямую из базы данных. Гибкие настройки позволяют легко задать отображаемые поля. Кроме того, комплексный компонент поддерживает ЧПУ, и доступны макросы для использования в адресной строке. Установите все последние обновления модулей 1с-Битрикс и проверьте систему без ошибок для корректной работы модуля.
0
413 грн.
Scoder: Список користувачів з ЧПУ (scoder.users) - рішення на Бітрікс

Рішення - відмінний помічник для тих, хто вирішив створити власну дошку оголошень [/ B], сайт фрілансерів, сайт будівельників [/ B] і т.п. Для сайтів, де так чи інакше потрібно виводити інформацію про користувачів.

Ми неодноразово розробляли сайти або зустрічали інші сайти, де це питання вирішували шляхом дублювання інформації користувачам в елементи інфоблоку і вже на основі інфоблоку виводили всю інформацію. Тепер у дублюванні немає потреби.

Модуль містить ряд компонентів, включаючи комплексний, за допомогою якого можна виводити список користувачів і детальну картку користувача безпосередньо з бази користувачів. Ці компоненти мають безліч параметрів і гнучко налаштовуються. Наприклад, легко можна задати перелік полів, що відображаються.

Комплексний компонент підтримує ЧПУ
. Доступні макроси #LOGIN# (логін), #ID# (Ід користувача).Увага!
Для коректної роботи модуля необхідно, щоб на сайті були встановлені всі останні оновлення модулів 1с-Бітрікс та тест "Налаштування -> Інструменти -> Перевірка системи" не повинен повертати помилок.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет