Scoder: Повідомлення / Знижки на день народження користувачів, контактів та лідів CRM. Дні народження

Scoder: Повідомлення / Знижки на день народження користувачів, контактів та лідів CRM. Дні народження (scoder.birthday) - рішення для Бітрікс

Scoder: Повідомлення / Знижки на день народження користувачів, контактів та лідів CRM. Дні народження

Модуль "Scoder: Уведомления / Скидки на день рождения пользователей, контактов и лидов CRM. Дни рождения" позволяет автоматически отправлять поздравления и предлагать персональные скидки по дням рождения клиентов. Эффективный способ повысить лояльность и увеличить конверсию в интернет-магазине.
0
1 200 грн.
Scoder: Повідомлення / Знижки на день народження користувачів, контактів та лідів CRM. Дні народження (scoder.birthday) - рішення на Бітрікс

Найчастіше власники сайтів хочуть привітати своїх користувачів, клієнтів у день народження, повідомити заздалегідь про майбутні акції та знижки, що чекають на іменинника. Даний модуль розроблений для вирішення таких завдань.
Якщо у вас на сайті вже є безліч користувачів на сайті або у вас є безліч клієнтів у CRM Бітрікс24, і ще не замислювалися про їхнє вітання, то настав час про це задуматися. Цей модуль ідеально підійде для вас. Ми впевнені, кожній людині буде приємно, якщо її вітають в одне з головних свят його життя, і тим більше якщо запропонують подарунок у вигляді купона на знижку.

Рішення "Повідомлення на день народження" дозволяє надсилати повідомлення на e-mail користувачів сайту, а також на всі e-mail-и контактів та лідів у CRM Бітрікс24 автоматично [/ B]. За допомогою опцій модуля можна настроїти надсилання повідомлень у день народження, за кілька днів до дня народження, а також після дня народження користувача. Що є величезним плюсом, т.к. ви можете заздалегідь повідомити своїх клієнтів про майбутні акції та події. Приємним бонусом також є те, що в модуль входить компонент, який виводить найближчі дні народження щодо поточної дати.

Розробники не залишені поза увагою: для них закладені обробники подій, які за необхідності дозволяють вирішувати завдання різного плану, такі як змінювати першочергові дані до надсилання листа, викликати додаткові події. Докладніше про це у документації.
Хоча саме рішення і надсилає привітання на e-mail, але воно може бути гарною підмогою для вирішення інших завдань. Наприклад, відправки смс у день народження, запуск бізнес-процесів і т.п., випадків незліченну кількість (не зрозумійте не правильно, цього немає, але використовуючи можливості модуля, легко доопрацювати). Подібні моменти можуть легко виконати розробники за допомогою обробників подій модуля.

Для щасливих власників 1С-Бітрікс модуля Інтернет-магазин (редакції Малий бізнес або Бізнес) доступна можливість дарувати знижки. За допомогою модуля можна дарувати знижки іменинникам за допомогою купона. При відповідних налаштуваннях генерується купон, який можна надіслати у листі (у поштових шаблонах доступний макрос #COUPON#). Т.к. особливістю модуля є можливість відправки листів не тільки в сам день народження, але й за вказану кількість днів до або після дня народження, то за допомогою купонів на знижку можна залучати користувачів багаторазово
...Інформаційна підтримка:
Корисні статті:

Важливі тех. моменти:

  • День народження береться з дати народження (PERSONAL_BIRTHDAY) користувача, повідомлення надсилаються на e-mail, вказаний у полі EMAIL користувача;
  • Даний модуль розроблений з використанням апі D7, див. вимоги до 1С-Бітрікс на ядрі D7.
  • Для коректної роботи модуля необхідно, щоб на сайті були встановлені всі останні оновлення модулів 1с-Бітрікс і тест "Налаштування -> Інструменти -> Перевірка системи" не повинен повертати помилок.
  • Рішення не підходить для хмарного Бітрікс24.


Залишилися питання? Тоді зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

+7 (987) 700-54-78
scoder.ru@yandex.ru
Вконтакте
Скайп scoder.ru

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет