Scoder: Товарні колекції у розділах / Категорії для Seo. Посадкові розділи. Товари зі знижкою
Scoder: Товарні колекції у розділах / Категорії для Seo. Посадкові розділи. Товари зі знижкою
Scoder: товарные коллекции в разделах / категориях для SEO. Создавайте привлекательные посадочные разделы и отмечайте товары со скидкой. Улучшайте видимость и привлекайте больше клиентов с помощью этого модуля для Битрикс.
Доступно оновлення модуля, що включає новий інтерфейс для підбору товарів у колекцію - інтерфейс фільтра, який підтримує всі інфоблоки у всіх редакціях 1С-Бітрікс. Цей інтерфейс аналогічний фільтру у списку елементів інфоблоку в адміністративному розділі.
Збір товарів зі знижкою став у рази зручнішим, подробиці.
Рішення втілює мрії багатьох власників сайту, а також SEO-фахівців зі створення категорій з необхідним товарним набором, що задовольняє зазначені умови, параметри, властивості.
Прив'язка товарів колекції до розділів інфоблоку виділяє ряд переваг:
дозволяє організувати розділи, в яких автоматично збираються товари з різними параметрами.
немає окремих компонентів, тому немає необхідності щось підганяти під дизайн сайту, все запрацює в рамках поточного вашого дизайну, якщо висновок каталогу вже налаштований.
Підтримка розумного фільтра 1с-Бітрікс.
т.к. колекції будуються на основі розділів інфоблоку, то зберігається весь функціонал розділів, такі як можливість задавати унікальну SEO-інформацію, опис та унікальний URL та інші моменти.
За допомогою даного модуля можна, наприклад, дуже легко та зручно створити товарні набори для Нового року, 23 лютого, 8 березня тощо. та пропонувати їх відвідувачам свого сайту.
Типові приклади використання:
1) Організувати розділ "Розпродаж" (або "Акції")
Розділи, де мають відображатися товари певних параметрів, наприклад, належати одному якомусь бренду, або мати конкретний колір. Випадків безліч. Вручну прив'язувати товари до такого розділу не дуже зручно. Модуль "Товарні колекції в розділах" дозволяє легко організувати такі розділи. Додатково у статті - Товари зі знижкою - реалізація за допомогою колекцій або Товари зі знижкою збирати стало ще простіше.
2) Створення спеціальних категорій, де необхідно відображати товари певних груп.
Один із яскравих прикладів застосування модуля, якщо вам потрібно створити ієрархію розділів принципово відмінну від ієрархії в обліковій системі (програмі). Наприклад, товари додаються з 1с або ширяться з іншого джерела, в якому структура розділів не така як вам потрібна. Потрібно всього 1 раз створити потрібну вам структуру, задати правила для розділів за допомогою конструктора умов та товари автоматично потраплятимуть у ці розділи. Непотрібні розділи, які додалися з джерела, залишиться лише деактивувати.
Можна в конструкторі умов задати умови, аналогічні знижкам та товари будуть зібрані у певному розділі, далі це можна використовувати для виведення лише акційних товарів.
Іноді виникає необхідність виконати обернену задачу, зробити колекції окремо від каталогу, щоб мали готельну сторінку (категорію), не виводилися розділи-колекції в меню або в інших місцях разом з іншими розділами, що візуально представляли ніби окрему сутність. За замовчуванням таке не підтримується, але не хитрими доробками можна пристосувати модуль і для вирішення такого завдання, і ми готові в цьому допомогти * [/ B].
[B]6) Реалізація підрозділів-дублів.
Прив'язка розділу до кількох батьківських розділів Іноді виникає завдання прив'язати один підрозділ до кількох розділів. Стандартно такої можливості немає, т.к. для поділу можна вибирати лише одного "батька" на відміну від товарів. За допомогою даного модуля цю проблему можна обійти, створивши підрозділ-дубль та вказавши в умовах колекції вихідний підрозділ.
Наприклад, у вас збудовано дерево розділів:
.Смартфони
..Чохли
.Планшети
Стоїть завдання, щоб підрозділ "Чохли" (батьки - Смартфони) був доступний також у розділі "Планшети". Використовуючи це рішення, потрібно буде просто створити підрозділ (дубль) з назвою "Чохли" в розділі "Планшети" і налаштувати умови влучення товарів з вихідного розділу.