Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Одяг з принтом для програмістів

В українського виробника СДВУ можна купити одяг для друку. Принти можуть бути різноманітні: це можуть бути графічні зображення, цитати, абстрактні візерунки та багато іншого. Ось список речей, які ви можете придбати для нанесення сублімаціії:Футболки: Футболки з принтами є популярним вибором. Ви можете створити футболки з зображеннями, пов'язаними з вашими інтересами, хобі або улюбленими фільмами та музичними гуртами.Світшоти та худі: Ці речі ідеально підходять для прохолодної погоди. Ви можете...
 

В українського виробника СДВУ можна купити одяг для друку. Принти можуть бути різноманітні: це можуть бути графічні зображення, цитати, абстрактні візерунки та багато іншого. Ось список речей, які ви можете придбати для нанесення сублімаціії:

    Футболки: Футболки з принтами є популярним вибором. Ви можете створити футболки з зображеннями, пов'язаними з вашими інтересами, хобі або улюбленими фільмами та музичними гуртами.

    Світшоти та худі: Ці речі ідеально підходять для прохолодної погоди. Ви можете вибрати світшоти або худі з цікавими принтами, щоб виділитися з толпи.

    Аксесуари: Крім одягу, ви можете придбати аксесуари з цікавими принтами, такі як кепки, маски для сну та  сумки.

Ви можете створити унікальну річ із власним принтом, який вам подобається. Посилання на сайт - https://sdvu.ua/zagotovki-dlia-sublimatciyi/

Читають тему
file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет