Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Свій API ключ для Deepl

Це чудово, що ви зробили можливість перекладу в Deepl. Але нам потрібно, щоб ми могли працювати зі своїм API ключем. По перше - це безкоштовні 500 000 символів щомісяця, по друге - це свій власний глосарій Deepl, який ми зможемо в майбутньому підлаштовувати під свій конкретний магазин зі своєю тематикою. Уточніть, коли ви зможете реалізувати таку можливість?
 
Це чудово, що ви зробили можливість перекладу в Deepl. Але нам потрібно, щоб ми могли працювати зі своїм API ключем. По перше - це безкоштовні 500 000 символів щомісяця, по друге - це свій власний глосарій Deepl, який ми зможемо в майбутньому підлаштовувати під свій конкретний магазин зі своєю тематикою. Уточніть, коли ви зможете реалізувати таку можливість?
 

Дякуємо за ваше питання та виявлені потреби щодо використання власного API ключа для перекладу в Deepl та можливості роботи з власним глосарієм. На даний момент впровадження власних API ключів не розглядається.

Щодо вашого бажання роботи з власним глосарієм, будь ласка, надайте більше деталей про ваші конкретні потреби та вимоги. Це дозволить нам краще розуміти ваші очікування та розглянути можливість внесення таких функцій в майбутніх оновленнях.

Залишаємось відкритими до співпраці та готовими розглянути подальші покращення для вас.

 
Раніше при роботі з гуглом була можливість вказувати свій API ключ, потім ви це прибрали. Я не проти вашого інтересу в цій справі, але таким чином ви лишаєте можливості нас користуватися сервісом перекладу з власним ключем. Одне діло, це коли ваш сервіс перекладає, але ж тут Гугл або Діпл перекладає, чому користувачі модуля не можуть самі вибирати, як їм перекладати. Вибір без вибору. Нам особисто так не підходить, таке собі: не собі, не людям (без образ). Я зараз через Ексель перекладаю гуглом по дуже гарному тарифу, так як ключ нам надали партнери, а Діплом можу перекладати до 500 000 символів безкоштовно. У вас безкоштовних щомісячних лімітів немає, та ще й ціна дорожче чем у Гугл та Діпл. Ми не переклали жодного слова вашим автоперекладом, та скоріш і не перекладемо.  Доведеться окремо допрацьовувати під себе. І це при тому, що модуль і так не дешевий.
 

Дякуємо за ваш детальний відгук та виявлене розуміння ситуації. Ми поважаємо ваші погляди і готові вислухати ваші потреби.

Щодо можливості використання власного API ключа, ми розуміємо, що це для вас важливо. Зараз ми не надаємо таку можливість, але ми постійно працюємо над вдосконаленням наших сервісів і враховуємо потреби наших користувачів.

Щодо питань цін та обсягів перекладів, ми також вдячні за ваші спостереження. Ми розглядаємо всі можливості оптимізації та адаптації наших тарифів для забезпечення максимальної вигоди нашим користувачам.

Розуміння вашого підходу до вибору інструментів перекладу та використання власних ресурсів надає нам цінний контекст для подальших вдосконалень. Будьте впевнені, ми приділяємо увагу кожному відгуку та робимо все можливе для того, щоб наші сервіси відповідали ваших очікуванням.

 
Таке відчуття, що мені чат GPT відповів))

Давайте тоді розглянемо мою пропозицію, ви додаєте свої 5 доларів на 1 000 000 символів, але даєте змогу використовувати власні API ключі. І ви отримаєте свій дохід, і ми зможемо користуватись так, як ми того хочемо.
 
На жаль, на даний момент можливість використання власних API ключів у нас не розглядається в найближчому майбутньому.
 
Дякую, це мені дуже допомогло!
 
Якщо виникнуть ще питання, не соромтеся писати!
Читають тему
file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет