Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24
Після того, як ви вирішили організувати свою роботу за допомогою 1С, виникає багато питань при інтеграції. Обмін між базами (неактуальність даних), придбання ліцензії, низька продуктивність. Всі ці питання можна легко вирішити, взявши в оренду 1С на нашому сервері.

Оренда сервера 1С плюси

  • Віддалену базу 1С вже встановлено
  • Вам миттєво надається віддалений доступ через інтернет
  • У вашому розпорядженні повноцінний віддалений робочий стіл
  • База періодично резервується, що убезпечить вас від втрати даних
  • Завдяки потужному серверу - ви отримуєте високу продуктивність
  • У вас завжди актуальні дані, тому що всі користувачі сидять в одній базі без використання РИБ
  • Швидка підтримка програміста

Віддалений робочий стіл 1С

Організація роботи через віддалений сервер вирішується дуже легко. Вам надається IP адреса віддаленого робочого столу 1С, логін та пароль користувача. Віддалений доступ до сервера через інтернет можна здійснювати через будь-який мобільний пристрій, планшет чи ноутбук. Віддалений доступ до 1с через віддалений робочий стіл, який ми надаємо краще, ніж оренда хмари. Хмара має свої обмеження, не зробиш зайвий вихід в інтернет і не скористаєшся іншими програмами. А наш доступ дає повноцінне використання всіх можливостей комп'ютера.

Віддалена робота 1С

Віддалена робота з базою в 1С за таким принципом забезпечить максимальні можливості. Працювати з віддаленою базою 1С ви зможете цілодобово, оскільки сервери працюють безперервно. Простий буває дуже рідко, та й то тільки в тих випадках, коли є проблеми з інтернет з'єднанням. Наші віддалені сервери підключені до систем безперебійного живлення, і перебої з електрикою не впливають на їхню роботу.

Якщо вас зацікавила дана послуга, звертайтесь за вказаними контактами на сайті або через форму зворотнього зв'язку на сайті.

+38 (050) 936-95-96
(Viber, WhatsApp, Telegram, IMO)
mail@proger.com.ua

3 травня 2017 (Boudybuilder) Виталий Фантич

Повернення до списку

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет