Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

whatAsoft: Готовий сайт керуючої компанії ЖКГ, ТСЖ, ЖБК

Модуль "whatAsoft: Готовый сайт управляющей компании ЖКХ, ТСЖ, ЖСК" - идеальное решение для комфортного и эффективного управления жилищно-коммунальным хозяйством. Повышайте прозрачность и удобство взаимодействия с клиентами, автоматизируйте процессы и повышайте эффективность работы вашей управляющей компании с помощью данного модуля.
Бітрікс whatAsoft: Готовий сайт керуючої компанії ЖКГ, ТСЖ, ЖБК
whatAsoft: Готовий сайт керуючої компанії ЖКГ, ТСЖ, ЖБК (whatasoft.gkh) - Модуль Бітрікс

Готовий сайт розроблений для керуючих компаній у сфері ЖКГ, ТСЖ, ЖБК.

На сайті реалізовано можливість розкривати інформацію про керуючу організацію та будинки в її управлінні відповідно до Постанови Уряду РФ від 23.09.2010 року № 731 «Про затвердження стандарту розкриття інформації організаціями, які здійснюють діяльність у сфері управління багатоквартирними будинками» за допомогою інтеграції з сайтом «Реформа ЖКГ».

Автоматичне отримання та оновлення даних дозволить виключити ручну роботу та знизити тимчасові витрати на розкриття інформації на сайті компанії.


Структура сайту :
 1. Головна сторінка, на якій розміщені: слайдер з фотографіями, інформація про компанію, блок важливих новин, карта з керованими будинками;
 2. Розділ «Про компанію» [/ B] з інформацією про КК, співробітників;
 3. Розділ [B] «Контакти» [/ B] з контактними даними компанії, режимом роботи, динамічною картою та формою зворотного зв'язку;
 4. [B]Новинний розділ дозволить інформувати мешканців будинків, що обслуговуються, про всі роботи та зміни в законодавстві;
 5. Модулі з можливістю передати показання лічильника, залишити заявку, написати керуючому;
 6. Розділ «Розкриття інформації» містить інформацію про компанію, що отримується з сайту «Реформа ЖКГ». Розділ буде заповнений автоматично, коли ви вкажете в системі керування необхідні доступи та натисніть кнопку «Імпорт». Більше нічого самостійно заповнювати не доведеться!
 7. Розділ «Наші будинки» з інформацією про будинки, що знаходяться в управлінні, паспортом кожного будинку, звітом з управління. Ця інформація також буде заповнена автоматично при імпорті даних. Вам залишиться лише завантажити фотографії будинку для завершеного вигляду сторінки будинку.
 8. Модуль пошуку дозволить користувачам швидко знайти цікаву для них інформацію.
 9. Також можливе створення необмеженої кількості текстових сторінок з необхідною інформацією, таких як "Реквізити компанії", "Послуги", "Прайс-лист", "Вакансії" тощо.

Переваги готового рішення для ЖКГ від того,якщо:
 1. Відповідність постанови уряду №731.
  Сайт містить усі необхідні розділи для розкриття інформації про керуючу компанію та автоматизований імпорт даних із сайту «Реформа ЖКГ».
 2. Можливості зворотного зв'язку полегшать вашу взаємодію з мешканцями.
 3. Сайт створений за допомогою Композитної технології Bitrix, що гарантує швидку роботу сайту.
 4. Вибирайте будь-яку з представлених колірних схем, яка відповідатиме фірмовому стилю вашої компанії. Сучасний дизайн сайту підійде для представництва в мережі компанії, що йде в ногу з часом.
 5. Функціонал сайту дозволяє розмістити всю необхідну інформацію про керуючу компанію. Відсутність зайвих елементів дозволить користувачеві сконцентруватися на головному.
 6. Легко налаштовується, зручно редагується.
  [/ B] Ви легко зможете внести необхідні зміни в наповнення сайту.
 7. [B]Всі рішення від того,щоAsoft оптимізовано для SEO-просування.
  Теги title, description, keywords генеруються чи задаються вручну.

  Ваші клієнти легко знайдуть сайт.
 8. Готове рішення від whatAsoft перевірено у роботі.
  Висока якість продукту збільшує лояльність користувачів.

Вимоги до роботи модуля імпорту даних із сервісу Реформа ЖКГ:
 1. Наявність PHP-розширень curl, soap, simplexml.
 2. Наявність облікового запису на сайті Реформа ЖКГ з доступом на читання даних за допомогою API.

Якщо хочете побачити, як цей шаблон виглядає на реальних сайтах, тоді дивіться приклади сайтів ЖКГ , Зроблені нашою студією на цьому шаблоні.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет