Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Готові компоненти для Landing Page

"Готовые компоненты для Landing Page - уникальный модуль Битрикс маркетплейс, представляющий собой готовое решение для создания посадочных страниц. Не требует программирования, позволяет создавать неограниченное количество страниц с уникальным оформлением. Визуальные настройки, анимация, элементы карусели и слайдера, индивидуальные настройки для каждого сайта."
Бітрікс Готові компоненти для Landing Page
Готові компоненти для Landing Page (webprostor.lpcomponents) - Модуль Бітрікс

Рішення складається з готових компонентів для розміщення на посадкових сторінках Landing Page. У модулі використано найбільш затребувані технології та готові рішення:


Приклади використання:

До складу рішення входить майстер установки базових шаблонів, необхідних роботи компонентів.

Ви можете створити необмежену кількість сторінок з унікальним зовнішнім оформленням, не вдаючись до навичок програмування. Достатньо просто розмістити необхідні компоненти та зробити мінімальні налаштування для відображення.

Для кожного з компонентів доступні візуальні налаштування. Ви можете вибрати колір фону, колір тексту, використовувати градієнт, вказати розташування тексту в блоці, його перетворення на верхній або нижній регістри. Для кожного компонента можна вказати унікальний якір (інформаційний ID блоку), вказати додаткові CSS-класи, вибрати відповідну анімацію появи, вибрати ширину контейнера, що розміщується.
[P]У кожного блоку можна вказати заголовок та підзаголовок, вибрати розмір та товщину шрифту, розташування та вирівнювання тексту.

Для компонентів з елементами можна вказати позиціонування цих елементів для різних мобільних пристроїв, вказати колір фону, відступи блоку з елементом та всередині нього. Вибрати анімацію появи.
[P]Для деяких компонентів можливе відображення у вигляді каруселі або слайдера. Також, якщо використовується модуль «Інформаційні блоки» та додатково «Торговий каталог», то для елементів, якщо це дозволяє компонент, можна вказати вартість на підставі властивості елемента або його вартості у торговому каталозі

У налаштуваннях модуля Ви можете вказати глобальні та індивідуальні налаштування для сайтів. Вказати, які додатки для JQuery використовувати, а які ні, щоб прискорити завантаження сторінок, якщо функціонал цих додатків Вам не потрібен. Для кожного сайту Ви можете вибрати унікальний шрифт з бібліотеки Google Fonts, вказати налаштування візуального оформлення для блоків, елементів та інших компонентів

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет