Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Імпорт даних

"Ускорьте процесс импорта данных на ваш Битрикс маркетплейс с помощью инновационного модуля 'Импорт данных'. Эффективное управление и обновление больших объемов информации стало проще и быстрее!"
Бітрікс Імпорт даних
Імпорт даних (webdebug.import) - Модуль БітріксУвага! Незабаром модуль буде остаточно знято з публікації, встановити його буде неможливо, техпідтримка здійснюватись не буде.

Модуль "Імпорт даних" створений для завантаження та оновлення товарів на Ваш сайт від різних постачальників. Ви зможете завантажити товари з наступних джерел:

  • Gifts.ru (для підключення потрібно логін та пароль),

  • Oasiscatalog.com (для підключення потрібен API-ключ),

  • Happygifts.ru [/ B] (працює без авторизації), [/ P]

  • [P][B]Xindaorussia.ru (працює без авторизації),

  • Excel.


Т. напрям роботи модуля - сувенірна продукція: він буде незамінний під час запуску інтернет-магазину сувенірної тематики. Використовуючи «Імпорт даних», Ви за короткий час завантажите десятки тисяч товарів від трьох найбільш затребуваних постачальників і зможете почати продавати вже в перші дні після запуску.

Модуль запускається автоматично, налаштувати розклад можна як зручно: наприклад, щотижня, або щодня, або навіть двічі на день. Можна, наприклад, запускати імпорт увечері кожної неділі, або лише по парних днях місяця – все це легко підлаштовується під Вашу бізнес-логіку.

Одна з основних особливостей модуля – велика кількість налаштувань, що дозволяє максимально гнучко налаштувати вивантаження за Вашими вимогами. Є можливість налаштувати складні прив'язки (що може бути актуальним для завантаження в каталог, що вже діє), відповідну логіку активації та деактивації товарів і розділів, включити або відключити завантаження торгових пропозицій і т.д.

Модуль завантажує великі каталоги, які містять тисячі та десятки тисяч товарів та розділів. Віртуальний хостинг не підходить для таких завдань: по-перше, через обмеження навантаження, по-друге через невеликий об'єм диска (ми рекомендуємо мати як мінімум 20Гб вільного місця перед початком завантаження). Тому необхідно використовувати VPS чи хмарні сервери, ми рекомендуємо -Якість», на яких модуль працює без проблем.

За наявними інтеграціями модуль завантажує понад 40 тисяч товарів. При роботі з таким великим каталогом товарів Вам буде вкрай корисний інший модуль - Антирутин (модуль вміє масово переміщувати товари або додавати прив'язки до розділів, редагувати тексти в назвах та описах, змінювати ціни, ресайзувати картинки, та багато іншого).

Увага! З 01.12.2021 ми не надаємо послугу безкоштовного налаштування модуля у зв'язку з тим, що в модулі є автоналаштування профілів в 1 клік! Стандартну техпідтримку модуля надаємо до 31.03.2022. Після цього техпідтримка не здійснюватиметься.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет