Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Покращений вибір розташування з визначенням по IP, заміна контенту в залежності від міста

Модуль "Улучшенный выбор местоположения с определением по IP, замена контента в зависимости от города" поможет повысить эффективность маркетинга и рекламы, обеспечивая точное определение местоположения по IP-адресу и автоматическую замену контента в зависимости от города. Сэкономьте время и ресурсы, достигните большего взаимодействия с клиентами!
Бітрікс Покращений вибір розташування з визначенням по IP, заміна контенту в залежності від міста
Покращений вибір розташування з визначенням по IP, заміна контенту в залежності від міста (twofingers.location) - Модуль Бітрікс

Модуль автоматично визначає розташування користувача за його IP і надає можливість вибору міста зі списку в зручному і стильному спливаючому вікні.

Основні можливості:

- автоопрелення місця розташування за ip-адресою, доменом, сайтом;
- Доступний для всіх редакцій;
- автоматична переадресація [/ B] на домени/піддомени, у тому числі і на сторонні домени;
- [B]автозаповнення розташування
, в тому числі і в оформленні замовлення;
- адаптивне вікно вибору міст із широкими налаштуваннями логіки роботи;
- автоматичне оновлення бази [/ B] IP адрес, а також - по кнопці в налаштуванні модуля;
— попап підтвердження вибраного міста з можливістю змінити встановлене місто. Можна показувати тільки при першому заході, а можна поки що не закриє відвідувач. Або взагалі не показувати;
- багаті [B] настроювання кастомізації [/ B] вікон, під стилістику вашого сайту;
можливість [B] підміни даних [/ B] на основі певного міста;
- Відображення регіону у міст з однаковими назвами;
- Відображення «[B]обраних
» міст у декількох місцях модального вікна на вибір;
- Автозаміна плейсхолдерів на поточне місце розташування та прив'язаний контент;
зручне api для відображення інформації елементів іноблоку залежно від розташування;
- окремий інфоблок (Місце розташування -> Контент), елементи якого можна прив'язати до імені та id розташування, а також до id сайту. Що дозволяє відображати будь-які геозалежні дані, а також прив'язувати їх до окремих сайтів. Відповідний елемент легко отримати за допомогою модуля api. Опис api на вкладці "Установка";
- Ядро модуля на d7;
- Підтримка композиту.

Дані про місцезнаходження автоматично вставляються в поле з типом «Місцезнаходження» у процесі оформлення замовлення. Також модуль може замінити стандартний шаблон компонента вибору розташування на свій, набагато зручніший.


Контент з прив'язкою до розташування - функції для CEO оптимізації

За допомогою нашого модуля можна відображати контент прив'язаний до розташування користувача сайту.

Для кожного міста окремо ви можете прописати необхідні дані, тайтли, дескрипшени, телефони, варіанти доставок та інші необхідні геозалежні дані.


Рішення підтримує передачу в компонент оформлення замовлення вибране місто відразу при завантаженні сторінки — вибране місто застосовується для показу варіантів доставки та оплати з обмеженнями за місцезнаходженням.

Приклад: При заході користувача на сайт місто автоматично визначилося, додаємо товар у кошик і переходимо в оформлення замовлення. На сторінці оформлення замовлення буде вказано певне місто та доступні для міста способи доставки та оплати.

Модуль працює на основі бази даних Sypex Geo і не робить запити на сторонні сервіси, за рахунок чого швидкість позиціонування набагато вища. Також усі запити до бази даних розташування кешуються, що теж суттєво збільшує швидкість роботи.


Модуль працює на всіх редакціях!

Для редакцій «Бізнес» та «Малий бізнес» список населених пунктів береться з Розташувань модуля «Інтернет-магазин». На молодших редакціях за замовчуванням виводиться список міст для Росії та України із внутрішньої бази рішення.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет