Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Синхронізація властивостей замовлень з Бітрікс24

Модуль "Синхронизация свойств заказов с Битрикс24" позволяет расширить функционал синхронизации заказов интернет-магазина на базе CMS "1С-Битрикс: Управление сайтом". Синхронизируйте свойства заказов с полями сделок в CRM "Битрикс24" для удобной работы с данными, составления отчетов, фильтрации и автоматизации процессов. Передавайте также ссылку на заказ в админке к полям сделок, чтобы менеджеры могли быстро переходить к управлению заказами. Наслаждайтесь гибкой интеграцией на вашем магазине.
Бітрікс Синхронізація властивостей замовлень з Бітрікс24
Синхронізація властивостей замовлень з Бітрікс24 (sproduction.crmfields) - Модуль Бітрікс


Увага! З'явилося нове рішення: "Гнучка інтеграція замовлень з Бітрікс24"! Модуль "Гнучка інтеграція" включає в себе весь функціонал модуля "Синхронізація властивостей замовлень з Бітрікс24" та значно розширює його.


Модуль "Синхронізація властивостей замовлень з Бітрікс24" надає механізм синхронізації властивостей замовлень вашого інтернет-магазину на базі CMS "1С-Бітрікс: Управління сайтом" з полями угод у CRM "Бітрікс24".

Цей модуль не замінює вбудовану синхронізацію - всі дані на замовлення передаються стандартним шляхом. Його завдання - доповнити синхронізацію основних даних (таких як контакти покупця, список товарів тощо) даними, що зберігаються у властивостях замовлення.

При цьому дані властивостей будуть знаходитися в окремих полях у CRM, що уможливить роботу з ними (наприклад, складання звітів, фільтрацію, автоматизацію при змінах та будь-які інші маніпуляції з даними полів).

Модуль дозволяє синхронізувати такі типи властивостей замовлень та полів угод:
 • Властивість типу "Рядок" з полем типу "Рядок".
 • Властивість типу "Рядок" з полем типу "Посилання".
 • Властивість типу "Число" з полем типу "Сума".
 • Властивість типу "Число" з полем типу "Число".
 • Властивість типу "Дата" з полем типу "Дата".
 • Властивість типу "Так/ні" з полем типу "Так/ні".
 • Властивість типу "Перерахування" з полем типу "Список".
 • Властивість типу "Файл" з полем типу "Файл".
 • Коментар користувача з полем типу "Рядок".
 • ID замовлення з полем типу "Рядок" або "Число".
 • Номер замовлення з полем типу "Рядок".
Так само дані властивостей можна передавати в UTM-поля угоди.

Додатковою зручністю для менеджерів буде можливість передавати посилання на замовлення в адмінці в одне з полів угоди. Таким чином, менеджер зможе переходити на сторінку управління замовленням в інтернет-магазині безпосередньо із угоди.

Майже всім полів доступна як синхронізація простих властивостей (і полів), і множинних. Синхронізація множини недоступна для поля "Так/ні", т.к. у CRM це поле не підтримує множини. Також в даний момент не доступна синхронізація багатьох властивостей типу "Файл" - вона стане доступна в подальших оновленнях.

Для синхронізації доступні властивості всіх типів платників інтернет-магазину.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет