Зв`язок

QR-код адреси сторінки

Бітрікс QR-код адреси сторінки
"Добавьте быстрый доступ к информации о товаре на вашем сайте с нашим модулем QR-код адреса страницы. Генерируйте и кастомизируйте QR-коды, распечатывайте их и получайте дополнительные возможности для SEO-оптимизации. Простая установка и настройка. Оставляйте предложения для доработки и отзывы о модуле для улучшения его функционала!"
1 600 грн.
QR-код адреси сторінки (skyweb24.qrcode) - Модуль БітріксМодуль «QR-код адреси сторінки» дозволяє автоматично генерувати QR-код для будь-якої сторінки вашого сайту. Це зручний засіб для швидкого доступу до інформації про товар за допомогою мобільних пристроїв.
[P]

За допомогою модуля ви зможете надати вашим клієнтам зручний спосіб отримання додаткової інформації про товар, а також підвищити рівень сервісу та задоволеність покупців.Кастомізація зовнішнього вигляду: ви можете легко кастомізувати зовнішній вигляд і розмір QR-коду, щоб він гармонійно вписувався в дизайн вашого сайту. Виберіть відповідну колірну схему і визначте оптимальний розмір QR-коду для вашого магазину.
[img]IMG]
Масова генерація та друк QR-кодів: за допомогою модуля ви можете згенерувати QR-коди для декількох елементів одночасно. Це особливо зручно, якщо у вас є велика кількість товарів або сторінок, для яких потрібно створити QR-коди. Ви також можете роздрукувати згенеровані QR-коди для використання в офлайн-матеріалах або на товарах.
[IMG WIDTH=980 HEIGHT=391] jpg[/img]
Редагування шаблону друкованої форми: за допомогою стандартних засобів HTML ви можете редагувати шаблон друкованої форми, щоб внести необхідні зміни та адаптувати його під свої вимоги.
Можливість задати посилання вручну: в параметри компонента можна вручну вказати посилання, яке буде закодовано в QR-коді. Це дає вам повний контроль над тим, на яку сторінку буде вести QR-код.
[/IMG]
Автоматична генерація QR-коду
Модуль дозволяє автоматично генерувати QR-код для вибраної сторінки або елемента інфоблоку. Це значно спрощує процес створення QR-кодів та заощаджує ваш час.
Генерація посилання з GET-параметрами
Модуль може генерувати посилання із GET-параметрами. Це корисно для SEO-оптимізації та допоможе вам аналізувати та оптимізувати ефективність ваших маркетингових кампаній.
Простота в установці та налаштуванні
Встановлення та налаштування модуля QR-код адреси сторінки дуже прості. Для відображення QR-коду на сторінці вам достатньо розмістити компонент через візуальний редактор.


Якщо у вас з'явилася ідея або бажання щодо доопрацювання нашого модуля, будь ласка, напишіть нам на пошту skyweb24@yandex.ru[/ URL] або в чаті [URL=https://skyweb24.bitrix24.ru/online/go]відкритої лінії.
Ми обов'язково розглянемо вашу пропозицію і обговоримо можливість його впровадження в рамках оновлення або персонального доопрацювання модуля.

Якщо вам сподобалася робота нашого модуля, будь ласка, залишіть відгук на спеціальній вкладці "Відгуки", даної сторінки. Ми будемо вам дуже вдячні!

А також, щоб вчасно дізнаватися про вихід оновлень наших продуктів та іншої корисної інформації, ми рекомендуємо вам підписатися на наші соцмережі:

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет