Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Інформер кількості продажу товару

Модуль "Информер количества продаж товара" позволяет отображать актуальную информацию о количестве проданных товаров и числе заинтересованных покупателей. Создайте ощущение активного спроса, повысьте доверие и привлеките больше клиентов. Простая установка, возможность скрытия нулевых значений продаж и бесплатный демо-период включены! Ждем ваших предложений для доработки модуля.
Бітрікс Інформер кількості продажу товару
Інформер кількості продажу товару (skyweb24.goodssold) - Модуль БітріксМодуль «Інформер кількості продажів товару» надає можливість відображати інформацію про кількість продажів конкретного товару, що сприяє прийняттю рішення про купівлю з боку користувачів.

[P]Модуль додає блок з інформацією про кількість вже проданих товарів за вибраний період, а також про кількість користувачів, які зараз переглядають даний товар. Це дозволяє потенційним покупцям бачити успішність товару з огляду на кількість вже проданих одиниць. Така інформація допомагає усунути сумніви і підвищує довіру до товару. [/ P]
Відображення інформації про кількість продажів товару: модуль дозволяє вам легко та наочно подати інформацію про кількість продажів конкретного товару. Користувачі матимуть змогу бачити актуальні дані про кількість вже проданих одиниць товару.

Можливість додавання точного або процентного значення: ви можете налаштувати модуль таким чином, щоб до реального значення додавалася точне або процентне значення. Це дозволяє створити враження активного попиту чи зростання популярності цього товару.


Підвищення зацікавленості потенційного покупця: коли потенційний покупець бачить інформацію про кількість продажів товару, це може викликати у нього підвищений інтерес та зацікавленість. Він може відчувати велику впевненість у якості та популярності товару, а також бачити, що він не є першим покупцем. Це може стимулювати його ухвалення рішення про покупку.

Проста установка та налаштування
Встановлення та налаштування модуля дуже прості. Всі параметри знаходяться в компоненті, що дозволяє швидко і легко налаштувати модуль під ваші потреби. Ви зможете легко налаштувати його навіть без спеціальних навичок програмування.
Можливість приховування нульових значень продажу
Модуль дає вам можливість приховати інформацію про нульові значення продажу, якщо це необхідно. Це корисно, особливо, якщо у вас є товари, які ще не були продані.
Відображення інформації про зацікавлених покупців
Модуль також дозволяє показувати інформацію про кількість зацікавлених покупців, які зараз переглядають даний товар. Це створює відчуття попиту та активності навколо товару, що може залучити ще більше потенційних клієнтів.


Безкоштовний 14-денний демо-період дозволяє протестувати функціонал модуля в повному обсязі та переконатися, що він успішно вирішує ваші бізнес-завдання!

Якщо у вас з'явилася ідея або бажання щодо доопрацювання нашого модуля, будь ласка, напишіть нам на пошту skyweb24@yandex.ru[/ URL] або в чаті [URL=https://skyweb24.bitrix24.ru/online/go]відкритої лінії.
Ми обов'язково розглянемо вашу пропозицію і обговоримо можливість його впровадження в рамках оновлення або персонального доопрацювання модуля.

Якщо вам сподобалася робота нашого модуля, будь ласка, залишіть відгук на спеціальній вкладці "Відгуки", даної сторінки. Ми будемо вам дуже вдячні!

А також, щоб вчасно дізнаватися про вихід оновлень наших продуктів та іншої корисної інформації, ми рекомендуємо вам підписатися на наші соцмережі:

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет