Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

SIMAI: Мультизавантаження зображень та документів

Модуль "SIMAI: Мультизагрузка изображений и документов" - функциональный инструмент для контент-менеджеров. Загружайте изображения Drag&Drop или вставляйте текст с изображениями легко и быстро. Решения для бизнеса, государственных организаций, образовательных учреждений и других сфер.
Бітрікс SIMAI: Мультизавантаження зображень та документів
SIMAI: Мультизавантаження зображень та документів (simai.bxeditor) - Модуль Бітрікс

Модуль «SIMAI: Мультизавантаження зображень та документів» - це функціональний модуль для допомоги в роботі контент-менеджера.
Він дозволяє швидко завантажувати зображення на сайт під час використання візуального редактора. Підтримується два методи вставки зображень:

  1. Вставка через завантаження зображень Drag&Drop. Просто натисніть кнопку завантаження зображень і перетягніть зображення до області вставки. Зображення автоматично завантажиться та додадуться до медіабібліотеки.
  2. Вставляє скопійований текст із зображеннями. Скопіюйте текст із зображеннями на сайті, натисніть іконку вставки тексту із зображеннями та вставте скопійований текст із зображеннями. Ви отримаєте текст із зображеннями, які будуть автоматично завантажені в медіабібліотеку.
Наші компетенції:

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет