Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Scoder: Зв'язок користувача з профілем покупця

Уникальный модуль "Scoder: Связь пользователя с профилем покупателя" решает проблему несоответствия полей в личном кабинете и форме заказа в Битрикс маркетплейсе. Он позволяет связывать профиль покупателя с профилем пользователя, обновляя соответствующие свойства при изменении полей. Теперь авторизованные пользователи видят заполненные поля в форме заказа, что значительно улучшает пользовательский опыт. Кроме того, модуль позволяет создавать свойства заказа, такие как логин и пароль, которые покупатель может задать самостоятельно при создании заказа. Этот модуль - незаменимый инструмент для эффективной работы с профилями пользователей и формами заказов.
Бітрікс Scoder: Зв'язок користувача з профілем покупця
Scoder: Зв'язок користувача з профілем покупця (scoder.relationship) - Модуль Бітрікс

Стомився від ситуацій, коли для одного і того ж користувача відображаються різні значення в особистому кабінеті та формі замовлення?


Цей модуль розроблено з метою вирішення цієї проблеми.

Всі розробники та власники інтернет-магазинів рано чи пізно зустрічаються з проблемою невідповідності полів в особистому кабінеті та формі замовлення [/ U] (компонент [U] sale.order.ajax [/ U]).

Наприклад, у користувача в особистому кабінеті є поля прізвище, ім'я, по батькові, телефон, назва компанії, ІПН тощо. Але у формі замовлення подібні ж поля чомусь виявляються незаповненими, хоча користувач і авторизований.

І це дивно, т.к. у формі замовлення використовуються властивості замовлення, деякі з яких входять у профіль покупця, а в особистому кабінеті безпосередньо рідні та користувальницькі поля користувача. Іншими словами користувачі [/ B] і [B] покупці [/ B] це різні сутності.[B]
Як зв'язати профіль покупця з профілем користувача 1c bitrix?


Наш модуль дозволяє пов'язувати ці дві окремі сутності: при зміні полів користувача змінюються відповідні властивості покупця. Наслідком чого є, що у формі замовлення у авторизованих користувачів [U] властивості замовлення рівні відповідним полям користувача [/ U] [I]. [/ I]У такий спосіб модуль вирішує такі задачи:

  • Заповнення полів користувача з профілю покупця
  • Заповнення полів профілю покупця з полів користувача


Одним з яскравих прикладів використання модуля є [U] визначення логіну і пароля через форму замовлення [/ U].

Наприклад, створюєте властивість Логін та властивість Пароль. У налаштуваннях модуля вказуєте співвідношення цих властивостей потрібним полям користувача: LOGIN і PASSWORD та [U]покупець може задати логін і пароль сам при створенні замовлення
, а після чого та авторизуватися за допомогою них. (але, звичайно, доведеться подумати над безпекою. Оскільки пароль у властивість замовлення запишеться в явному вигляді).

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет