Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Scoder: Чат-лінія

Scoder: Чат-линия - простое и удобное решение для активизации вашего сайта. Разместите компонент "Чат линия" и позвольте пользователям общаться, задавать вопросы и находить новые знакомства. Уникальное преимущество модуля - чат без запросов в базу данных, что снижает нагрузку на сайт. Адаптивный дизайн и 7 цветовых тем позволяют легко интегрировать чат в любой дизайн. Реализован с помощью ajax технологии, обновляется автоматически. Поддерживает ядро D7 и требует минимальных технических требований для успешного функционирования.
Бітрікс Scoder: Чат-лінія
Scoder: Чат-лінія (scoder.chatline) - Модуль Бітрікс

Просте та зручне рішення, що дозволяє оживити ваш сайт. Розмістіть компонент "Чат лінія" на вашому сайті та користувачі зможуть спілкуватися у спільній стрічці, писати свої побажання, питання познайомитися з іншими користувачами.

Особливість модуля " Чат - лінія " - це чат без запитів у базі даних, і створює навантаження неї. Вся інформація зберігається у спеціальних файлах. На даний момент у стрічці відображаються такі дані як ім'я автора повідомлення, повідомлення, дата повідомлення. Кількість повідомлень у стрічці задається у налаштуваннях.

Дизайн чату адаптивний, тягнеться на всю ширину блоку, в якому він розміщений. А також є 7 колірних тем: сіра, рожева, блакитна, жовта, зелена, фіолетова, помаранчева. Стилістика мінімальна зроблено з урахуванням того, щоб стиль чату без особливих зусиль могли підігнати під дизайн вашого сайту.

Чат реалізований за допомогою ajax технології, лінія періодично оновлюється через інтервал часу. Для коректної роботи необхідне підключення бібліотек jquery та ajax, що також задається в налаштуваннях компонента.


Увага! Цей модуль розроблено з використанням апі D7.
Мінімальні технічні вимоги до продукту з версією 14.0 (з ядром D7):

  • PHP версії 5.3.
  • MySQL версії 5.
Докладніше про вимоги в документації ядра D7

Для коректної роботи модуля необхідно, щоб на сайті були встановлені всі останні оновлення модулів 1с-Бітрікс та тест "Налаштування -> Інструменти -> Перевірка системи" не повинен повертати помилок.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет