Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Інструменти, колекції, групові дії / Перехресні продажі / Аналогічні товари / Аксесуари

"Оптимизируйте управление перекрестными продажами и аксессуарами на вашем магазине с помощью модуля инструментов, коллекций и групповых действий для Битрикс маркетплейс. Эффективное продвижение и повышение прибыльности вашего бизнеса!"
Бітрікс Інструменти, колекції, групові дії / Перехресні продажі / Аналогічні товари / Аксесуари
Інструменти, колекції, групові дії / Перехресні продажі / Аналогічні товари / Аксесуари (scoder.base) - Модуль Бітрікс

Інструменти - це не просто модуль, це цілий комплекс рішень різних завдань. Даний модуль призначений автоматизувати безліч процесів на сайті та зробити роботу розробників, власників сайту, маркетологів, SEO-шників та інших фахівців зручнішим та привабливішим, тобто. позбутися рутинних робіт.
За допомогою модуля легко вирішуються безліч наболілих завдань, що зустрічаються при розробці та експлуатації сайтів.

Функціонал проекту розвинений та продовжує розвиватися досвідченим шляхом. Наші фахівці активно використовують модуль для реалізації або технічної підтримки Web-проектів наших клієнтів.

Модуль дозволить не тільки в рази спростити роботу спеціалістів, а й за грамотного використання збільшити продажі. Створення посадкових сторінок за допомогою «МЕХАНІЗМУ КОЛЕКЦІЙ», реалізація «ПЕРЕХРИСНИХ ПРОДАЖ» (аналогічні, рекомендовані товари та аксесуари), безсумнівно, збільшать середній чек інтернет-магазину.!!!Важливо розуміти, що модуль – це «ІНСТРУМЕНТ», а не «ПАНАЦЕЯ[ /U]». Як і з усіма інструментами, їм потрібно вміти користуватися. Докладніше технічні моменти описані в документації [/ URL].


Функціональність модуля.


I. [U] Механізм колекцій [/ U] [/ B] - це головний функціонал модуля. Він дозволяє виконати безліч групових дій над елементами інфоблоків та вирішувати відповідні завдання:
  • Прив'язка набору елементів до розділів інфоблоку.
  • Дія «Перехресні продажі».
  • Групова дія "Усунути від розділів інфоблоку".
  • Групова дія "Перенести до розділу".
  • Групове редагування властивостей.
  • Групове редагування значень властивостей із заміною макросів.
  • Групове редагування властивостей та запис у них попередньо встановленого масиву фільтра.
  • Покрокове видалення елементів інфоблоку згідно з вибіркою.
  • Покрокове виконання довільної PHP дії над елементами інфоблоку згідно з вибіркою.
Механізм реалізований через профілі та можна налаштувати автоматичний запуск за допомогою агента або cron.Це дозволяє вирішувати такі завдання як:


[B] II. [U]Розширені пункти меню
. За основу взято стандартний компонент. Додана можливість завдання власного фільтра та використання додаткових полів та користувачів полів розділу, які, безперечно, можуть стати в нагоді в меню.III. Популярність товарів за кількістю створених замовлень [/ U] [/ B]. Це допоміжний функціонал, при включенні даної опції створюється службова властивість у торговому каталозі та відбувається підрахунок кількості, скільки разів кожен товар потрапив на замовлення. Ця властивість може використовуватися в публічній частині, наприклад, у сортуванні товарів "за популярністю". (Функціонал не враховує вже створені замовлення)


[B] IV. [U] Популярність товарів за кількістю оплачених замовлень [/ U] [/ B]. Аналогічно функціоналу "Популярність товарів за кількістю створених замовлень", за винятком того, що підрахунок ведеться за повністю оплаченими замовленнями. (Функціонал не враховує вже створені замовлення)


[B] V. [U]Автоматичне збереження мінімальної та максимальної ціни
. Зберігає ціни у службових властивостях товару "Мінімальна ціна" та "Максимальна ціна" у базовій валюті. Ціни актуалізуються раз на добу, відповідно до збережених курсів на сайті (періодичність можна змінювати, виконується стандартним агентом).
Дублювання доступної кількості якості товарів.


VI. Механізм синхронізації інфоблоків.
Дозволяє копіювати інфоблоки з наявними властивостями. розділами, елементами. АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ: при додаванні/зміні властивостей, елементів, розділів батьківського інфоблоку автоматично відбуваються зміни в дочірньому інфоблоці.

Докладніше в інструкції.


VI [/ B] [B] I. Перехресні продажі.

Реалізація блоків рекомендованих, доповнюючих чи аналогічних товарів у детальній картці продукту.


VIII. Нестандартне сортування товарів.

Для реалізації механізму необхідно використовувати дію "Групове редагування" властивостей" і створити службові властивості (найкраще типу "Число"), які будуть служити індексами сортування. За допомогою зручного фільтра задати набори і заповнювати дані індекс потрібними значеннями. І ці властивості використовувати вже в публічної частини при виведенні товарів або новин, докладніше в статті [/ URL].

[/ B] [B] IX. *Автоматична г
енерація торгових пропозицій.

Вувага! Для цієї можливості обов'язково знадобиться додатковий модуль Генератор торгових пропозицій ( SKU) [/ URL].


ПЕРЕВАГИ.


1) Зручний стандартний фільтр для вибору елементів інфоблоку.
2) Інформаційна підтримка:
3) Технічна підтримка: [U] спілкування безпосередньо з розробниками, [/ U] без менеджерів.Залишилися питання? Тоді зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

+7 (987) 700-54-78
scoder.ru@yandex.ru
Вконтакте
Скайп scoder.ruЩе більше прикладів у статтях:


Вас також може зацікавити:

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет