Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Master 2 в 1: корпоративний сайт + магазин

"Master 2 в 1: корпоративный сайт + магазин" - инновационный модуль для Битрикс маркетплейс, объединяющий функции корпоративного сайта и интернет-магазина в одном. Создайте мощный и универсальный онлайн-сервис без лишних затрат и управляйте продажами и контентом легко и эффективно.
Бітрікс Master 2 в 1: корпоративний сайт + магазин
Master 2 в 1: корпоративний сайт + магазин (redsign.master) - Модуль БітріксДрузі, як і обіцяли - Майстер став інтернет магазином для редакцій Малий Бізнес та Бізнес. Це означає, що при установці ви зможете вибрати – запустити інтернет магазин чи корпоративний сайт. Крім того, якщо у вас вже є корпоративний сайт на Майстері, ви зможете встановити інтернет магазин другим сайтом. І все це за одну ціну і на одному рішенні! Такого на Маркетплейсі не було!


Master — універсальний сайт компанії для товарів та послуг будь-якої тематики, який містить конструктор лендингів “з коробки” та необмежені можливості для налаштування та персоналізації. Розроблено з урахуванням потреб малого та середнього бізнесу. Створіть сайт вашої компанії вже сьогодні, використовуючи готове рішення Master та необмежені можливості налаштування.
[URL=http://master.redsign.ru/ ]
Важлива інформація:

на редакціях 1С-Бітрікс Старт та Стандарт рішення працює як корпоративний сайт з каталогом та можливістю оформити замовлення.

Демоверсія рішення на редакціях Старт і Стандарт доступна за посиланням[/URL]

Повноцінний функціонал інтернет магазину доступний у редакціях 1С-Бітрікс Малий Бізнес та Бізнес.

Демоверсія рішення на редакції Бізнес доступна по посиланнюДля партнерів:

Розробляйте сайти на основі готових рішень та заробляйте разом з нами:

1. Отримуйте знижки згідно з вашим партнерським статусом 1С-Бітрікс.
2. Використовуйте готові сайти чи магазини у проектах. Це величезна економія часу на розробку та гарантія гарного результату.
3. Не втрачайте клієнтів із невеликими бюджетами. Додайте до вашої комерційної пропозиції альтернативний варіант з використанням готових рішень, будете приємно здивовані результатом.
4. Звертайтеся до нас із будь-якими питаннями: як продати або як доопрацювати функціонал. Ми допоможемо.
5. Інтеграція з 1С потрібна кожному другому інтернет-магазину. Але не в кожній студії є спеціалісти, щоб її виконати. Наші інтегратори до послуг.
6. Отримайте запрошення до клубу «Золотих партнерів» та додаткові привілеї. Щоправда, треба трохи постаратися, але ми завжди допоможемо.

[URL=https://redsign.ru/partners/]Стати офіційним партнером.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет