Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Группер - угруповання характеристик у картці товару (Grupper)

Группер - инновационный модуль для Битрикс маркетплейса, позволяющий легко и эффективно структурировать характеристики товаров в карточке. Организуйте информацию в удобные группы, сократите время на настройку товаров и повысьте удобство для покупателей.
Бітрікс Группер - угруповання характеристик у картці товару (Grupper)
Группер - угруповання характеристик у картці товару (Grupper) (redsign.grupper) - Модуль Бітрікс

Шановні партнери та користувачі наших рішень. Завдяки вам минулого року наша компанія визнана найуспішнішим автором у Маркетплейс та отримала нагороду «Золотий інфоблок». Цього року ми повторили успіх та стали дворазовим володарем «Золотого інфоблоку». Велике вам спасибі!
"Grupper" допомагає згрупувати за категоріями всю онучу властивостей у картці товару та подати у зручному вигляді користувачам інтернет магазину.

Користуватися модулем дуже просто.
1. Створюєте групуючу категорію. Наприклад: Характеристики процесора.
2. За допомогою зручного та звичного інтерфейсу Бітрікс переміщуйте у створену групуючу категорію (Характеристики процесора) властивості зі списку всіх властивостей товарів в Інтернет магазині. Наприклад: Виробник процесора, тактова частота, модель процесора.
3. Виводьте компонент у картці продукту. ВСІ!

Тепер, коли у будь-якого з продуктів у властивостях буде присутня властивість, яка була раніше згрупована вами, у картці товару ця властивість буде виведена у складі групуючої категорії. Детальніше дивіться скріншоти...


ТОП-5 рішень АЛЬФА Системс


==

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

Розробляйте сайти на основі готових рішень та заробляйте разом з нами. Стати офіційним партнером

1. Отримуйте знижки згідно з вашим партнерським статусом 1С-Бітрікс.
2. Використовуйте готові сайти чи магазини у проектах. Це величезна економія часу на розробку та гарантія гарного результату.
3. Не втрачайте клієнтів із невеликими бюджетами. Додайте до вашої комерційної пропозиції альтернативний варіант з використанням готових рішень, будете приємно здивовані результатом.
4. Звертайтеся до нас із будь-якими питаннями: як продати або як доопрацювати функціонал. Ми допоможемо.
5. Інтеграція з 1С потрібна кожному другому інтернет-магазину. Але не в кожній студії є спеціалісти, щоб її виконати. Наші інтегратори до послуг.
6. Отримайте запрошення до клубу «Золотих партнерів» та додаткові привілеї. Щоправда, треба трохи постаратися, але ми завжди допоможемо.
[CENTER]
Модуль встановлюється на редакції 1С-Бітрікс, що містять модуль "Каталог" (Малий Бізнес, Бізнес, Веб-кластер).
[/ CENTER]

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет