Зв`язок

Відмінювання слів: відмінки, рід, число

Бітрікс Відмінювання слів: відмінки, рід, число
Модуль "Склонение слов: падежи, род, число" для Битрикс маркетплейс - автоматическое склонение слов с возможностью изменения по падежам, роду и числу. Сократите время на заполнение SEO-тегов товаров и создайте удобочитаемый текст с помощью SEO-шаблонов. База данных содержит более 230 тысяч слов и постоянно обновляется. Установка и примеры использования - на вкладке "Установка".
413 грн.
Відмінювання слів: відмінки, рід, число (ram.grammar) - Модуль Бітрікс

Основне завдання даного модуля – автоматичне відмінювання слів. Доступна зміна за відмінками, родом або числом. На додаток до основного функціонала, можна використовувати функцію переведення числа в текст (наприклад, у платіжних документах) та функцію зміни слова залежно від кількості.

За допомогою цього модуля можна значно скоротити час на заповнення SEO-тегів каталогу товарів. Достатньо всього лише один раз створити SEO-шаблон, який братиме параметри товару і складатиме з них текст, що легко читається. Наприклад, замість "Купити Футболка, колір червоний, матеріал бавовна" виводитиметься "Купити Футболку червоного кольору з бавовни".

Для роботи даного модуля була створена спеціальна база, в якій зберігається інформація про кожне слово: відмінки, роді, числі, одухотвореності і т.д. На даний момент база містить понад 230 тисяч записів та постійно поповнюється новими словами. Всі слова, які Ви будете використовувати, автоматично завантажуються з бази та зберігаються на Вашому сайті. Якщо слова немає в базі, його можна додати вручну.


Детальний опис та приклади використання дивіться на вкладці "Установка".

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет