Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Розширена мапа сайту Smart SEO Sitemap

Модуль "Расширенная карта сайта Smart SEO Sitemap" - интуитивно понятное решение для веб-мастеров, предоставляющее полный контроль над созданием и настройкой карт сайта, особенностями индексации и управлением метаданными, гарантируя более эффективное продвижение и видимость вашего сайта.
Бітрікс Розширена мапа сайту Smart SEO Sitemap
Розширена мапа сайту Smart SEO Sitemap (onvolga.smartsitemap) - Модуль Бітрікс

Розширена карта сайту SmartSeoSitemap ідеально підходить для пошукової оптимізації сайтів та інтернет-магазинів. Автоматичне та ручне створення та оновлення xml карти сайту, миттєве повідомлення (ping) пошуковим системам та додаткові елементи xml-карти! Можливості модуля:

  • Автоматична генерація xml карти сайту. Миттєве оновлення картки за заданими подіями: додавання матеріалу, видалення матеріалу, оновлення матеріалу.
  • Генерація карти сайту за необхідності, крім авторежиму, вручну в адмінпанелі сайту.
  • Миттєве оповіщення пошукових систем про події сайту. Пінг-сповіщення одразу повідомлять пошукові системи про додавання матеріалів на сайт!
  • Можливість перегляду ping повідомлень в адміністративній панелі сайту.
  • Виведення на карті сайту додаткових елементів (пріоритет) та (частота оновлення).
  • Майстер налаштування пріоритетів. Можливість налаштовувати та керувати значеннями елементів "пріоритет" та "частота оновлення" в адмінпанелі сайту.
  • Карта сайту працює з інфоблоками сайту та зі сторінками сайту. Також протестована на інтернет-магазинах, сайтах, рішеннях для медичної організації.
  • Можливість використання модуля SmartSeo Sitemap одночасно зі стандартною карткою для створення альтернативної картки сайту.
Розробник модуля: Золотий Сертифікований Партнер «1С-Бітрікс» Центр інтернет-рішень та технологій «ONVOLGA» http://www.onvolga.ru/

Просто встановіть модуль! Карта сайту після встановлення автоматично встановлює параметри автогенерації та розставляє елементи пріоритету та частоти оновлення, задані за умовчанням.

Принцип: Налаштування один раз і більше не турбуйся про оновлення картки! Тепер модуль сам швидко згенерує карту сайту та вчасно проінформує пошукові системи!

Якщо Ви хочете налаштувати карту "під себе" - все зручно налаштовується через адмінпанель сайту. Керуйте пріоритетами сторінок та розкладами генерації!

Карта сайту перевірена та відповідає вимогам пошукових систем Яндекс та Google до xml карт сайту.


Нотатка сео-оптимізатора:
Що таке файл Sitemap? Файл Sitemap - це файл з інформацією про сторінки сайту, що підлягають індексуванню. Розмістивши файл Sitemap на сайті, Ви повідомите пошукові системи, які сторінки Вашого сайту потрібно індексувати; як часто оновлюється інформація на сторінках; індексування яких сторінок найважливіше. Зазвичай пошуковий робот дізнається про сторінки сайту, переходячи за посиланнями зі сторінки на сторінку. Однак робот може не знайти деякі сторінки або невірно визначити їх важливість: проблемними зазвичай стають сторінки або сторінки, на які можна потрапити тільки пройшовши по довгому ланцюжку посилань. Файл Sitemap допомагає вирішити ці проблеми.

Як повідомити пошукачі про файл Sitemap? Ви можете повідомити про наявність файлу Sitemap для свого сайту такими способами: вказати URL файлу Sitemap в панелі Вебмайстра пошукової системи, додати директиву Sitemap у файл robots.txt сайту. Кількість файлів Sitemap, які можна вказати для одного і того ж домену, не обмежена

На просування Вашого сайту ТОП10 впливають сотні параметрів. Карта сайту SmartSeoSitemap – чудовий ефективний інструмент пошукової оптимізації сайту.
[B] Випереджайте конкурентів, інформуючи пошукові системи швидше! [/ B]

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет