Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Рейтинг маркетингової активності

"Увеличьте эффективность своего маркетинга с помощью модуля 'Рейтинг маркетинговой активности' от Битрикс24. Получайте аналитические данные, оценивайте результаты и настраивайте свои стратегии для улучшения рейтинга своей маркетинговой активности - все в одном мощном инструменте."
Бітрікс Рейтинг маркетингової активності
Рейтинг маркетингової активності (mibok.crm) - Модуль Бітрікс

Введення обов'язкової норми щоденних балів при роботі з клієнтами для кожного менеджера та оперативний контроль за виконанням цієї вимоги - ваш помічник у підвищенні продажів.

Додаток дозволяє підвищити ефективність роботи з клієнтами та якість оперативного контролю цієї роботи та прозорості взаємин із клієнтами протягом дня.

Відображає активність менеджерів, що працюють з CRM, сприяє підвищенню не тільки змагальної та конкурентної складової між ними, але й надає можливість оперативного контролю повноти та якості взаємодії з клієнтами шляхом перегляду детальних звітів по роботі менеджерів зручно на одному екрані.
Додаток стимулює якісний та кількісний підхід до роботи з CRM (а, отже, з клієнтами) як з боку менеджерів, так і керівників.

Основний функціонал:

Рейтинг є діаграмою, що відображає показники активності менеджерів. Активність позначається у числовому вигляді, а також у вигляді кольорових індикаторів. При цьому відображається активність за поточний день та календарний місяць по кожному менеджеру. Діаграма вибудовується згори донизу: згори показники менеджера, що має найбільшу активність за поточний місяць, знизу – найменшу.

Менеджер здійснює якусь активність, передбачену CRM (робить вихідний дзвінок, приймає вхідний дзвінок, відправляє e-mail, приймає e-mail, йде на зустріч із клієнтом, створює лід, створює угоду). Кожному виду активності в додатку присвоюється певна кількість балів виходячи з його значущості і трудовитрат (наприклад, створення угоди або зустріч з клієнтом мають більшу бальність, ніж вхідний e-mail). Діаграма будується на основі набраних менеджерами балів. Користувач під правами адміністратора має можливість самостійно призначати бальність тому чи іншому виду активності.

Додатковий функціонал:

- Можливість вибору дати. При необхідності користувач програми може вибрати будь-яку дату, дані по якій виводити в діаграмі.
- Можливість вибору інтервалу часу поновлення діаграми. Адміністратор програми може вибирати часовий інтервал для оновлення даних для побудови діаграми.
- Звіт з маркетингової активності. Додаток передбачає можливість виведення звіту з маркетингової активності.

Важливо!

Для того, щоб користувачі програми бачили значення рейтингу інших користувачів, у їхніх правах до CRM мають бути встановлені права на перегляд угод, лідів та подій інших користувачів.

Ключові слова:
Рейтинг менеджерів продажів, контроль менеджерів роботи з клієнтами, система мотивації, мотивація менеджерів, інструмент для РОП (керівника відділу продажів)

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет