Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Автозавдання з листа Pro

"Удобный и эффективный модуль 'Автозадача из письма Pro' для Битрикс24 Маркетплейса позволяет автоматически создавать задачи на основе полученных писем, сокращая время и упрощая управление проектами. Оптимизируйте рабочий процесс и повысьте производительность команды."
Бітрікс Автозавдання з листа Pro
Автозавдання з листа Pro (mcart.taskfromemailex) - Модуль Бітрікс

Рішення «Автозавдання з листа Pro» дозволяє ставити завдання співробітникам шляхом відправки листа, без входу на портал.

Усі завдання створюються з прив'язкою до групи. Розподіл по групах відбувається відповідно до правил, які вказуються в налаштуваннях модуля. У правилах потрібно вказувати набір слів та групу, до якої слід зарахувати завдання, у тексті якої згадуються ці слова. Кількість правил не обмежена.
[p] Автором завдання стає господар групи, а виконавцем - перший за алфавітом модератор. Якщо групу не знайдено, автором та виконавцем завдання стає "резервний користувач", зазначений у налаштуваннях модуля.

Поставити завдання за допомогою модуля можна так:

1. Створюєте лист на своїй корпоративній поштовій скриньці. Вкажіть:

- одержувач (корпоративна поштова скринька співробітника).
[P]— також прописуєте надсилання копії листа на службову поштову скриньку (скриньку будь-якого поштового сервера, яка не належить нікому із співробітників);

- користувачі порталу, чиї електронні поштові адреси ви вкажете в копії листа, будуть поставлені співвиконавцями у завданні;

- тема листа - це назва задачі;
[P] - текст листа - це текст завдання;
[P]— за потреби прикріпіть до листа файли, вони будуть вкладені у створену на порталі завдання.

Якщо в листі є текст, який небажаний для трансляції в задачі (автопідпис, реквізити контакту), в налаштуваннях модуля слід задати ознаку кінця завдання, наприклад, фразу «end of task» (бажано, щоб фраза не містила спецсимволів). У цьому випадку текст після зазначеної фрази до опису завдання не потрапить.
[P] 2. [/ B] Надсилаєте лист.
[P][B]3.
На основі відправленого листа модуль генерує завдання на порталі. Вкладені в лист файли прикріплюються до завдання.
[P]Увага!

  • Якщо адреса відправника або одержувача не відповідає жодному із співробітників, завдання створено не буде!
  • Перевірте, чи є у вас можливість ставити завдання обраному співробітнику через портал. Рішення не поставить завдання з листа, якщо у вас немає прав ставити завдання цій людині.
  • Якщо на лист буде отримано відповідь, він прив'яжеться до завдання у вигляді коментаря.

Це рішення не тільки економить масу часу, дозволяючи формувати завдання в пару кліків прямо з листа, але й здатне суттєво прискорити процес адаптації співробітників до роботи з корпоративним порталом, адже використовується такий звичний для всіх інструмент як електронна пошта.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет