Зв`язок

Бібліотека

Бітрікс Бібліотека
"Упрощение процесса хранения и организации документов в Битрикс24 с помощью модуля 'Библиотека'. Легко создавайте, редактируйте и делитесь файлами, управляйте доступом к документам и повышайте эффективность работы команды."
12 400 грн.
Бібліотека (mcart.libereya) - Модуль Бітрікс

Коли роботодавець піклується про добрі умови роботи - це приємно. А коли він дбає про культурний розвиток співробітників — це гідно поваги! Представляємо нове рішення від Ем Сі Арт — [B]Бібліотека для корпоративного порталу. Це інноваційне рішення піднімає настрій вашим співробітникам, мотивує їх, підвищить продуктивність!
[P]Бібліотека передбачає розміщення електронних версій книг на вашому порталі, а також можливість резервування паперових версій.

Мати власну бібліотеку - престижно, таким може похвалитися далеко не кожен офіс.

Використовуйте синергію вашого порталу та завантажених книг або статей. Тепер пошук буде працювати не тільки за вашими даними, а й за книгами!
[P]Наявність паперової книги перевіряється за умовою:

1) не встановлений параметр "заброньовано" та встановлений "читач";

2) є завантажений файл цієї книги.

У Бібліотеці ви можете фільтрувати книги за потрібним параметром.
Користувачі, які мають доступ до додавання книг, можуть зробити це прямо на сайті в розділі Бібліотека. У налаштуваннях додавання книги необхідно вказати назву книги, тип (електронна або паперова), автора, вікові обмеження тощо, потім натиснути «Зберегти».

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет