Зв`язок

Контроль коментарів

Бітрікс Контроль коментарів
Модуль "Контроль комментариев" для Битрикс маркетплейс - решение, позволяющее блокировать удаление комментариев в задачах и живой ленте для определенной рабочей группы. Создавайте профили с ограничениями и сохраняйте полную историю действий. Удобство и безопасность в одном модуле.
4 100 грн.
Контроль коментарів (mcart.commentrestriction) - Модуль Бітрікс

Модуль дозволяє ставити заборону видалення коментарів для певної робочої группы.

Для збереження повної історії дій у завданнях та живій стрічці робочих груп, буде зручно щоб усі коментарі зберігалися. Для цього ми розробили рішення, яке дозволяє блокувати можливість видалення коментарів у завданнях та повідомленнях живої стрічки, заданої в налаштуваннях модуля робочої групи.

Після встановлення модуля перейдіть до налаштувань в адміністративній частині порталу: НалаштуванняКонтроль коментарів. Створіть профілі для встановлення обмежень — натисніть кнопку [Створити». Заповніть профіль обмеження на видалення коментарів:

· Увімкніть галочку «Акт.» для активації профілю (можна знімати галочку для тимчасової дезактивації профілю);
[P]· Увімкніть галочку «Блокувати видалення коментарів із важливих повідомлень» для запобігання видаленню коментарів із важливих повідомлень живої стрічки;

· Назва - введіть назву профілю (тільки для відображення в адміністративній частині);
[P] · У полі «Час, через який видалити коментар буде заборонено (хв)» - вкажіть кількість хвилин, яке має пройти після публікації коментаря перш ніж його видалення буде заборонено;
[P]· У полі «Група/Проект, для якого працює профіль» виберіть одну групу або проект, для якої цей профіль обмежуватиме видалення коментарів.

Ви можете створити необхідну кількість профілів для різних груп.

Після збереження налаштувань профілю через задану кількість хвилин неможливо буде видалити коментарі в завданнях та живій стрічці для заданої робочої групи.

Якщо дезактивувати профіль, видалення коментарів стане доступним відразу після збереження налаштувань.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет