Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Вулик: База знань

База знаний Улей: улучшите эффективность команды. Удобное хранилище документов, инструкций и регламентов. Оптимизируйте поиск информации, обучение сотрудников и повторные работы.
Бітрікс Вулик: База знань
Вулик: База знань (ithive.knowledgebase) - Модуль Бітрікс

Увага! Вартість залежить від кількості співробітників (Ліцензованих користувачів в Бітрікс24). На даному майданчику встановлено вартість 50000 співробітників. Для отримання вартості на менше співробітників просимо звертатися безпосередньо до компанії Вулик.


Якщо ви наш партнер, зверніться до нас за актуальною вартістю зі знижкою та умовами впровадження рішень.
Познайомитися з партнерською програмою можна за посиланням https://www.wehive .digital/partners/База знань - сховище документів, інструкцій, регламентів, пам'яток, шаблонів, всього, що часто чи рідко використовують у роботі співробітників різних відділів. Таке централізоване сховище матеріалів дозволяє зменшити час на пошук подібної інформації, введення в курс справи нових співробітників, витрати на непотрібне повторне виконання роботи, коли хтось робив подібне (наприклад специфічний шаблон договору).

Дана база знань дозволяє не тільки структурувати матеріали за напрямками, тематиками, відділами, прикріплювати файли з Бітрікс24. Диск, коментувати матеріали, здійснювати пошук за ними, а й автоматично та за запитом повідомляти цільових співробітників про появу цих матеріалів та їх оновлення. Для оповіщення цільових співробітників кожен розділ бази знань має прив'язку до підрозділу, співробітників яких необхідно повідомляти під час додавання та оновлення матеріалів. Це опціональна можливість, на вибір людини, яка публікує або редагує матеріал.

Загальний вигляд та функціональність бази знань відображені на скріншотах зі виносками.

Так як робота бази знань заснована на модулі Інформаційні блоки, то ви можете легко підготувати файл імпорту csv в excel і імпортувати його, тим самим швидко наповнивши базу знань. Також можна налаштувати права доступу різним співробітникам та групам на доступ та редагування до різних розділів бази.

Також це чудова База знань доступна з мобільного додатка Бітрікс24, що дозволяє співробітникам "полях" мати зручний доступ до цього сховища інформації.

За вкладкою "Що нового" можна переконатися, наскільки активно розвивається рішення.
У вартість рішення входить:
  1. Само рішення – його технічний код із можливістю адміністрування через адміністраційну панель;
  2. Можливість отримувати оновлення рішення протягом року;
  3. Документація, яка буде корисною як для навчання своїх співробітників, так і для самостійного впровадження та доопрацювання.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет