Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Моніторинг працездатності каси

Оптимизируйте работу с кассами, получая мгновенные уведомления о их отключении или зависании. Будьте в курсе каждой проблемы и предотвратите возможные штрафы.
Бітрікс Моніторинг працездатності каси
Моніторинг працездатності каси (itd.kassamonitor) - Модуль Бітрікс

>> Порушення: пробивають чек ККТ, в якому зазначено час, відмінний від реального більш ніж на 5 хвилин (ухвала Верховного суду РФ від 24 листопада 2015 р. № 308-АД15-0504).

Це цитата з розряду жахів для підприємців, які мають справу з інтернет-торгівлею... Адже штрафи доходять до 10000р за кожен чек з порушеннями, а також за не виданий чек...

Щоб убезпечити себе від невидачі чека або ще якихось проблем – слід стежити за справністю касової техніки, щоб вона друкувала всі чеки, причому у відведений термін.

Це рішення дозволяє отримувати повідомлення на email, як тільки модуль помітить, що каса, підключена до вашого сайту - знаходиться офлайн, тобто вимкнулася або зависла, тим самим допомогти вам швидше зреагувати на ситуацію, що склалася.

Не будете ж ви судомно заглядати в список кас на сайті і перевіряти їхню працездатність, вірно? Нехай цим займеться цей модуль.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет