Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Автозаповнення адреси доставки за КЛАДР

Модуль "Автозаполнение адреса доставки по КЛАДР" для Битрикс маркетплейс - инновационное решение, позволяющее автоматически и точно заполнять адрес доставки на основе базы данных КЛАДР. Улучшайте опыт покупателей и сокращайте время заказа с этим удобным модулем!
Бітрікс Автозаповнення адреси доставки за КЛАДР
Автозаповнення адреси доставки за КЛАДР (ipol.kladr) - Модуль Бітрікс

Навіщо цей модуль потрібен?
Даний модуль дозволяє замінювати поле введення адреси при оформленні замовлення на зручну форму з можливістю звертатися до бази адрес Російської Федерації («ФІАС»).

Форми дозволяє вводити адреси не тільки великих міст, а й будь-якого дрібного села з бази адрес Російської Федерації («ФІАС»). При цьому форма унеможливлює помилки надаючи вибирати населений пункт, вулицю або будинок з наданого списку. Усі списки забезпечені випадаючими автопідказками.

Таким чином, за допомогою цієї форми можна вибирати населений пункт (місто, селище і т.д.) зі списку міст РФ, потім вулицю зі списку вулиць цього населеного пункту номер будинку зі списку будинків обраної вулиці. Модуль визначає вибране місто або область зі списку розташування сайту і показує відфільтровані тільки для нього вулиці або населені пункти.

Для зручності сприйняття, вибрана адреса відображається на карті. Карта уточнюється в міру введення адреси.

Також форма автоматично визначить поштовий індекс для випадків, коли потрібно надіслати замовлення поштою.

Форма передбачає роздільне введення міста, вулиці, будинки та квартири. Це корисно у випадку, наприклад, якщо потрібно передати замовлення службі доставки і потрібно передати адресу покомпонентно, а не єдиним рядком.

Як це працює?
Модуль використовує сервіс API «Кладр Api»

Технічно модуль змінює поле типу textarea, призначене для введення адреси при оформленні замовлення, на зручну форму, що дозволяє вибрати адресу з бази адрес Російської Федерації («ФІАС»). За вказаним у налаштуваннях модуля символьним кодом властивості "адреса доставки" визначається текстове поле, яке стирається, а замість нього підставляється форма Кладр. Розташування (місто чи область) з якості типу " місце розташування " встановлюється як батьківського всім полів форми, тобто. пошук адреси у формі здійснюється саме для обраного місця розташування (якщо ця властивість є)

[B]Кладр 2.
0
У версії 2.0 з'явилася можливість проводити заміну стандартного поля "Місцезнаходження" на полі вибору міста з КЛАДР.
Це дає велику перевагу. По-перше тому що в базі КЛАДР є всі населені пункти Росії аж до найменших сіл і сіл. По-друге функціонал працює в рази швидше, ніж стандартні підказки бітрикса.
Крім того, збережена можливість повернутися до стандартного поля, для клієнтів, які роблять замовлення не в Росію.
Також модуль навчився визначати поле встановлене як індекс і підставляти туди значення, що прийшло з КЛАДР.
При цьому розрахунок доставки та інші функціональні залежності від поля з Розташуванням залишилися не зворушеними, оскільки модуль зіставляє населені пункти КЛАДРА і Бітрікса.
Якщо, наприклад, зіставлення завершилося невдачею і місто, село чи село не було знайдено в Бітріксі, то за розрахунок буде взято його "батько" (Регіон, область).

Увага! Функціонал підтримується тільки в новому шаблоні оформлення замовлення та у версії Бітрікс > 16.

Також у модулі додано можливість вказувати вулицю, будинок та квартиру в різні властивості оформлення замовлення, для тих випадків, коли необхідно проводити зовнішню інтеграцію з іншими автоматизованими системами (наприклад 1С), або для зручності сприйняття та подальшої обробки замовлень менеджерами магазину.

Також у новій версії було виправлено багато специфічних проблем, що виникали у клієнтів за весь час роботи модуля.

Приклади інтернет-магазинів

[URL=ipol.ru]

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет