Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Доставка розраховується менеджером

Автоматизированный способ доставки с расчетом стоимости менеджером. Идеально подходит для случаев, когда стоимость доставки зависит от района города или веса посылки. Никаких ошибок с заказом – все рассчитывается профессиональными менеджерами. Обязательно установите минимальную версию ядра 17.5.
Бітрікс Доставка розраховується менеджером
Доставка розраховується менеджером (ctweb.managerdelivery) - Модуль БітріксАвтоматизований спосіб доставки, який завжди видаватиме повідомлення, що вартість доставки буде розрахована менеджером.

Увага!
Потрібна мінімальна версія ядра 17.5.

Для чого це треба?
Нижче наведено кілька кейсів використання даного модуля.

Кейс №1

[I] Вартість доставки кур'єра залежить від району міста.
На даний момент у БУС немає можливості зробити розрахунок вартості доставки кур'єром до певного району міста. А в залежності від віддаленості району вартість може бути різною.
Користувач, оформляючи замовлення, бачить повідомлення, що доставка розрахована менеджером, а менеджер, своєю чергою, ставить ту вартості доставки, відповідно до прайс-листом.

Кейс №2
[I] Відправка Поштою Росії, коли вага товару невідома. [/ I]
Вартість доставки ПР залежить від ваги посилки, але як бути, якщо вага товару спочатку невідома?
Все вірно:
Користувач, оформлюючи замовлення, бачить повідомлення, що доставка буде розрахована менеджером, а менеджер у свою чергу ставить ту вартість доставки, відповідно до ваги посилки.

Можна придумати ще 100 500 кейсів, але сенс і так зрозумілий.
Увага!
Після того, як адміністратор магазину додав вартість доставки вручну, необхідно закрити повідомлення про те, що вартість не розрахована, щоб зникла помилка із замовленням.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет