Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Адаптивний сайт забудовника

"Адаптивный сайт застройщика" – инновационный модуль для Битрикс маркетплейс, предлагающий полностью адаптивный дизайн сайта, специально разработанный для застройщиков. Увеличьте эффективность своего бизнеса с помощью удобного и интуитивного интерфейса, гибкой настройки функционала и привлекательного дизайна.
Бітрікс Адаптивний сайт забудовника
Адаптивний сайт забудовника (citrus.developer) - Модуль Бітрікс«Адаптивний сайт забудовника» - це професійне галузеве рішення для будівельних компаній. Сайт повністю адаптивний і відмінно відображається на будь-яких мобільних пристроях та на будь-якій роздільній здатності екрану. Наше рішення розроблене за допомогою композитної технології, що дозволяє прискорити завантаження сайту в рази.

«Адаптивний сайт забудовника» підійде як початківцям, так і великим будівельним компаніям.

За допомогою віджету налаштувань можна блискавично змінювати колірні схеми, підбирати колір сайту із завантаженого ними логотипу, редагувати кількість блоків на сторінці, підключати/відключати Бітрікс24. Змінювати кольори, логотип, блоки на головній сторінці можна не тільки на основному сайті забудовника, але й на підсайтах житлових комплексів.
Розділ «Про забудовника» - «візитна картка» сайту, з якої починається знайомство з компанією. Слайдер на першому екрані дає можливість вибору квартири.

Блок пропозицій щодо житлових комплексів, інформаційний блок про компанію-забудовника з інтерактивним виділенням переваг, відгуки клієнтів компанії, список партнерів, яскраві тригери з формою зворотного зв'язку – все це допомагає у захопленні уваги користувача.
Кожен житловий комплекс (проект) забудовника відкривається як новий сайт зі своїми пунктами меню, на якому користувач може отримати інформацію: про самий житловий комплекс, про будинки житлового комплексу, етапи будівництва, терміни здачі. Кількість підсайтів житлових комплексів не обмежена.

Вибрати квартиру на сайті забудовника можна двома шляхами: традиційним – через фільтр підбору за заданими параметрами та більш сучасним – шляхом пошуку квартири через планування наочно, через шахівницю. Всі квартири, що сподобалися, будуть додаватися до «Вибраного» з подальшою можливістю відправки всього списку собі на електронну пошту або відразу менеджеру з продажу.Модуль іпотечного калькулятора - просте та зручне рішення для розрахунку реальної щомісячної суми виплат щодо погашення іпотечного кредиту. За допомогою іпотечного калькулятора швидко та наочно оцінюються витрати на придбання квартири в кредит на основі введених даних.


Заявку на кредит можна також надіслати в режимі реального часу як менеджеру компанії, так і собі на пошту, при цьому адреса пошти автоматично зберігається в адмінці сайту - відмінний варіант зі збереженням нового ліда :)


На сторінці є стрічка із банків-партнерів забудовника. Кожен банк представлений карткою з актуальними даними по початковому внеску, строку кредитування та процентній ставці. Картку банку можна зробити як клікабельною для переходу на сайт банку, так і просто неактивною.

Відповідно до Наказу Мінбуду Росії від 09.12.2016 N 914/пр «Про затвердження вимог до порядку розміщення на офіційному сайті забудовника інформації щодо багатоквартирного будинку та (або) іншого об'єкта нерухомості, що будуються (створюються) із залученням коштів учасника пайового будівництва» на сайті забудовника на сторінці «Журнал обліку операцій» у форматі таблиці містить усі звітні документи, що завантажуються на сайт забудовника, дату та час завантаження, ПІБ завантаженої особи та всі версії документа, включаючи всі правки. Журнал зберігає всю історію змін у документації – це важливо для органів контролю.Жодний документ не пропаде і не загубиться. При внесенні змін до розміщеної на офіційному сайті забудовника інформацію створюється їхня нова версія. При цьому всі попередні редакції змінених документів зберігаються та залишаються незмінними на сайті.Всі квартири, які були додані до обраного, виводяться в загальному списку і клієнту не потрібно їх шукати.
Сторінку обраного можна забронювати квартиру, відправити весь список квартир собі на електронну пошту або пошту персонального менеджера житлового комплексу.

Зауважимо, що при надсиланні списку обраного клієнтом собі на пошту адміністратор сайту автоматично отримує електронну пошту потенційного клієнта.
Тепер не доведеться витрачати багато часу, щоб завантажити один і той самий об'єкт на кілька майданчиків.
На допомогу приходить опція автоматичного розвантаження оголошень на такі сайти, як Яндекс.Нерухомість, Авіто, ЦІАН та ДомКлік.
https://clck.ru/GFuRy

Легко запустіть проект за 2-3 дні самостійно. Розвивайте та доопрацьовуйте ваш сайт:

- Регулярні оновлення рішення.

- 1 рік безкоштовних консультацій по skype та електронній пошті. Допомагаємо з налаштуванням, відповідаємо на питання, консультуємо з доопрацювань та розвитку функціоналу.
[P]- Навчальні матеріали: користувальницька документація, база знань

- Від 2х до 8 годин техпідтримки в подарунок [/ B] - допоможемо адаптувати сайт під особливості компанії та заповнити потрібною інформацією
[P]Ви можете замовити доопрацювання та інтеграцію рішення з Бітрікс24 у розробника. Зв'яжіться з нами: info@citrus-soft.ru, +7 836 2 38-10-80, www.citrus-soft.ru


*2 години в пакеті "Перший", 4 години "Стандарт" та 8 годин "Преміум"ВИГОДИ ДЛЯ ВЕБ-СТУДІЙ - ПАРТНЕРІВ 1С-БІТРІКС:

[B]- Знижка 50% на готове рішення для учасників партнерської програми 1С-Бітрікс

- Навчальні матеріали, маркетингові матеріали та шаблони.

- Демо-сервер на вашому сайті та консультації з доопрацюванням рішення

- Безкоштовні консультації по skype та електронній пошті. Допомагаємо з налаштуванням, відповідаємо на питання, консультуємо з доопрацювань та розвитку функціоналу.
[P]Щоб отримати NFR-ключі, обговорити можливість встановлення демо-версій клієнтам та особливі умови співробітництва зв'яжіться з нами.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет