Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Повноцінні Коментарі D7

Уникальный модуль "Полноценные Комментарии D7" для Битрикс маркетплейса предоставляет полный функционал комментариев, основанный на D7-архитектуре. Общайтесь, делитесь мнениями и улучшайте взаимодействие с клиентами на новом уровне!
Бітрікс Повноцінні Коментарі D7
Повноцінні Коментарі D7 (burlakastudio.realcommenter) - Модуль Бітрікс

Якщо вам потрібно швидко запустити обговорення або збір думок та відгуків до товарів, без зайвих налаштувань щодо прив'язки до елементів, настроювання форумів, блогів; яке буде простим і потужним одночасно — буквально натиснули «Встановити», перетягнули компонент на сторінку, натиснули «Зберегти» та обговорення запущено — наше рішення для вас .

Відео з установкою та налаштуванням, яка займає менше 5 хвилин.
Відео з індивідуальними полями на прикладі форми з полями.
Відео з рейтинг-полями (зірочки, серця, кружечки).
Відео з підтримкою reCaptcha.
Відео з підтримкою мікророзмітки.
Відео з перехопленням подій.
Відео з описом панелей фільтрації та сортування.

Модуль допоможе скрізь, де потрібний механізм обміну повідомленнями:

 • обговорення,
 • відгуки про надані послуги,
 • думка покупців про куплені товари,
 • Гостьова книга,
 • питання відповідь,
 • форма зворотного зв'язку,
 • нотатки адміністраторів,
 • блокнот користувачів.

Опис:

Деревоподібні коментарі, які встановлюються менше ніж за 5 хвилин (відео в описі нижче). Відразу після встановлення розміщуємо компонент і все працює. Протестувати можна через встановлення тестової версії або тут. Підтримка всіх редакцій Бітрікса, включаючи "Перший сайт".

Цей модуль — нова, переписана з нуля версія колишнього модуля, який був розроблений на старому ядрі, ґрунтувався на розділах інфоблоків і до якого накопичився перелік зауважень.

Створений за допомогою нового ядра D7 та з використанням сучасних ORM-підходів, що транслюються Бітріксом. Незалежне сховище у вигляді окремих таблиць із підключенням через інтерфейс хайлоад-блоків. Індивідуальний підхід у кешуванні, заснований на Бітрікс-кешуванні (повна інтеграція та підтримки чищення кешу та налаштувань зберігання кешу). Як результат – настільки швидка робота, яку тільки може видати ваш хостинг.

Розміщуються на будь-якій сторінці — прив'язка до урла. Не потрібний модуль форумів, не потрібний модуль блогів, не потрібна прив'язка до інфоблоків.

Повністю автономна робота, всі механізми або спеціально розроблені для модуля або базуються на Бітрікс-API. Без JQuery.

Всі ключові вузли модуля прошиті подіями, що полегшує життя програмістам і надає гнучкості при інтеграції безпосередньо під ваш проект. HTML-вузли як гілок обговорення і форми коментування доступні для перевизначення через події. Повна документація.

Можливості:

Можливість режиму повної премодерації (усі коментарі чекають на твердження), вбудований стоп-фільтр нецензурних слів та заборонених тегів. Словник слів і правил, що розширюється. Підтримка режиму смарт-фільтрації, коли повідомлення вичищається від усього забороненого і публікується, що економить трудовитрати модератора.

Модерація прямо на сторінці:
 • відредагувати коментар, фото
 • приховати текст коментаря (аналог хабра-хабровського «НЛО прилетіло та опублікувало...»);
 • зупинити обговорення у гілці (заморозити обговорення)
 • приховати гілку повністю.
Режим користувачів бренд-менеджерів.

Можливість обмеження глибини розгалуження обговорення, налаштування доступів від користувачів: як неавторизованих, так і за приналежністю до груп користувачів.

Підтримка авторизації через соцмережі (на основі вбудованих у Бітрікс механізмів).

Підтримка механізму валідації через reCaptcha (версія 2 та 3).

Підтримка мікророзмітки https://schema.org/Review.

Повідомлення через поштові події:
 • адміністраторів,
 • авторів,
 • передплатників гілки обговорення.
Повний набір поштових подій, стандартний Бітрикс-механізм сповіщень з підтримкою подій та можливості кастомізації поштових шаблонів.

Можливість включити вставку у коментар зображень та прикріплення файлів. Працює через комплексний механізм: вказуємо файл, що прикріплюється явним способом або перетягуванням з файлової системи (drag-n-drop).

Індикатори свіжих коментарів (за тимчасовим проміжком, що настроюється), редагування своїх коментарів.

Підтримка режиму згортання глибоких гілок, обмеження висот високих блоків з подальшим розгортанням по кліку користувача.

Режими посторінкової навігації, підвантаження порціями. Сторінки урлів пагінації закриті через [I] canonical [/ I] на основну сторінку. Режим прямого та зворотного сортування (нові — спочатку).

Можливість увімкнути голосування.

Механізм панелей фільтрації та сортування. Повністю настроювані. Можливість завезти правила щодо фільтрації та сортування, засновані на кількості коментарів у гілці, позитивних та негативних голосуваннях, кількості завантажених фотографій.

Можливість використання обговорення у режимі відкладеного старту (скрипти та обговорення підвантажується після).

Встановіть модуль на ваш сайт і скористайтеся всіма перевагами спілкування через коментарі.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет