Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Розширені звіти

Новый модуль "Расширенные отчеты" для Битрикс24 позволяет легко и автоматически отслеживать и анализировать задачи, звонки, встречи и сделки из CRM. Управляйте эффективностью сотрудников и контролируйте выполнение плана без лишних усилий.
Бітрікс Розширені звіти
Розширені звіти (bizprofi.timemanext) - Модуль Бітрікс

Модуль розширює стандартний функціонал звітів Бітрікс24.
У звіті видно всі завдання, якими займався співробітник протягом дня, план на завтра, час перемикання між завданнями (таймлайн), коментарі до всіх завдань, які увійшли до звіту, всі вхідні та вихідні дзвінки за день, зустрічі та угоди з CRM. /P]
[P]

Які завдання вирішує модуль

 • Організація ефективного управління співробітниками

 • Кожен співробітник контролює поточні завдання та планує завдання наступного дня.

 • Лінійні керівники бачать всю роботу, яку виконував співробітник у завданнях, CRM, календарі Бітрікс24. Можуть поставити уточнююче питання щодо конкретної задачі чи угоді чи змінити пріоритет завдань наступного дня, з плану сотрудника.

 • Керівники напрямів та топ-менеджмент бачать загальну картину по відділу і можуть проконтролювати кожного співробітника. Розмежування прав доступу дозволяє генеральному директору переглядати звіти лише на рівні напрямів, підрозділів і конкретного сотрудника.

  [/ LIST]


  Звіт генерується автоматично

  Співробітнику не потрібно заповнювати звіт у текстовому форматі. Усі завдання, угоди, дзвінки, зустрічі потраплять до звіту автоматично. Завжди можна залишити текстовий коментар, наприклад, коли потрібно написати причину відхилення від плану.
  [P]Автоматизація робочого звіту прискорює бізнес-процеси і робить їх зручнішими.

  [LIST]
 • Співробітник не витрачає час на написання звіту, згадуючи, що і як він робив протягом дня.

 • [P]Не спотворюється інформація. Неможливо згадати все, що ти робив протягом дня: над якими завданнями працював, скільки часу витратив і який результат отримав.
 • [P] Керівники можуть детально переглянути будь-яку подію або угоду, перейшовши в потрібний розділ прямо зі звіту. Не потрібно шукати завдання чи сутність по всьому порталу.
 • [P]Модуль відображає всі сутності, з якими співробітник працював протягом дня, а не тільки інформацію щодо завдань, як у стандартному звіті. Наприклад, скільки було вхідних та вихідних дзвінків, кому саме (можна одразу прослухати запис розмови), скільки листів відправив продавець, над якими угодами працював.
[P]Функціонал

Модуль складається з 5 основних розділів: звіт, план, таймлайн, коментарі та хронологія.

1. Звіт

Звіт генерується автоматично. У ньому фіксуються всі завдання співробітника, планерки, у яких брав участь, угоди, контакти, дзвінки, листи. Співробітник може залишити текстовий коментар до звіту. Навіть якщо співробітник не надіслав звіту, керівник може його подивитися протягом поточного робочого дня.
[P] 2. План

У план потрапляють завдання на завтра. Співробітник може вручну додати завдання до плану з інтерфейсу звіту. Також може додати завдання чи подію із самого списку чи картки сутності. Керівник бачить динаміку роботи співробітника, знає, що він зайнятий завтра, і коригує, якщо завдання у плані не актуальны.

3. Таймлайн: час перемикання між завданнями

Таймлайн потрібен, щоб бачити перемикання між завданнями протягом дня, і на основі цього розуміти, куди йде неврахований час. Час перемикання між завданнями - це час, що минув з моменту завершення завдання до моменту початку наступного завдання.
[P] 4. Коментарі

У цьому розділі відображаються всі коментарі по завданням, коментарі з Живої стрічки, подій календаря, ідей, а також коментарі з CRM. Їх можна відразу прочитати і, якщо виникнуть питання, підключитися до дискусії.
[P]


Версії Бітрікс24

Модуль працює у всіх редакціях коробкових Бітрікс24.


ЧАСТІ ПИТАННЯ

Установка та налаштування модуля складна?

Ні, модуль практично не має налаштувань і автоматично ставиться стандартними засобами Бітрікс. Його можна підключити самостійно.
[P]

Чи можемо ми доопрацювати модуль під наші потреби?

Так. Модуль створений спеціально для коробкової версії. Будь-які функціональні можливості обмежені лише вашою фантазією та бюджетом. Ми можемо доопрацювати абсолютно будь-який функціонал та інтегрувати його із зовнішніми системами.


Де зберігаються дані звітів?

[p]На вашому Бітрікс24. Ніхто, крім вас, не має доступу до ваших звітів.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет