Інтеграція з GitLab

Бітрікс Інтеграція з GitLab

Інтеграція з GitLab

Упростите свою работу разработчиков с помощью модуля "Интеграция с GitLab" для Битрикс24. Учет времени, планирование задач, контроль изменений и оповещения - все в одном месте.
8 300 грн.
Інтеграція з GitLab (bizprofi.gitlab) - Модуль Бітрікс

Модуль допомагає спростити роботу в команді розробників, яка використовує сервіс Gitlab для зберігання та колективної роботи над вихідними джерелами, збирає та деплоїть проекти через Gitlab CI, керує змінами за моделлю Gitlab Flow, але приймає завдання та взаємодіє з іншими співробітниками компанії на Бітрікс24.

Які завдання вирішує модуль

  1. Допомагає враховувати час, що йде на рев'ю коду, даючи можливість бачити, за якими завданнями і проектами стоять завдання і скільки у рев'юера йде часу на кожну з них. Облік часу включається до автоматично створеної задачі вручну ревьюєром.

  2. [P] Допомагає ревьюєру планувати свою роботу. До кожного MR, що відкривається, в Бітрікс24 створюється завдання, якому можна поставити теги, пріоритет і плановану тривалість. Це дозволяє йому контролювати кількість та обсяг завдань, які на ньому стоять.
  3. [P] Допомагає тимлід планувати роботу своєї команди. Маючи дані про співвідношення часу, що йде на розробку, ревью та виправлення виявлених на рев'ю помилок - можна більш точно оцінювати, який обсяг завдань може собі дозволити твоя команда.
  4. [P] Допомагає проект-менеджерам та іншим співробітникам компанії знати про стан доручених ними завдань. Щоразу, коли розробник на Gitlab'і відкриває MR, перепризначає MR, приймає MR, проганяє тести в MR, деплоїт MR на продакт - в Битрикс24 у відповідній задачі додається відповідний коментар.
  5. [P] Допомагає контролювати крайній термін за завданнями.
[P]

У момент створення завдання по рев'ю ревьюєр бачить той самий крайній термін, що і виконавець і може більш правильно розставити для себе пріоритети так, щоб не вийшло, що завдання було зроблено вчасно, але було прострочено через рев'ю, що затягнувся. P]
[P]Функціонал

1. [/ B] Створення на ревьюєра завдання про необхідність прийняти MR.
[P] Щоразу, коли рев'юера призначають відповідальним за MR на Gitlab'е - у Бітрікс24 на нього автоматично створюється завдання про необхідність прийняти MR. Рев'юєр може проставити їй тег, додати в план робочого дня і перейти з неї у вихідне завдання розробника або за посиланням на MR.
[P]2. Додавання до завдання коментарів про пов'язані із завданням події на Gitlab'і.
[P]Кожен раз, коли на Gitlab'і відбувається щось значуще - до відповідного завдання додається відповідний коментар:

  • Розробник відкрив/закрив MR.

  • [P] Ревьюер прийняв/не прийняв MR.
[P]

3. Передача запитів із Gitlab'у в систему подій Бітрікс24.

У модулі передбачена можливість додавання власних обробників для веб-хуків, що приходять з Gitlab'у, яка дозволяє вам додати до інтеграції потрібний функціонал, реалізувавши простий інтерфейс і не розбираючись в особливостях авторизації запитів і формату повідомлень.

4. Чат-бот для оповіщень з Gitlab'а (це ще в розробці)

Модуль додає в Битрикс24 обробник для вебхука гітлаба, який пише розробнику щоразу, коли на Gitlab'і відбувається щось важливе для цього розробника. В рахунок цього останній може навіть не користуватися поштою та вчасно реагувати на всі події.
[P][B]Версії Бітрікс24

Модуль працює у всіх редакціях коробкових версій Бітрікс24.

Версії Gitlab

Gitlab.com, Gitlab CE 9.0+, Gitlab EE 9.0+

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет