Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Аспро: Оптімус - інтернет-магазин

"Aспро: Оптимус - готовое решение для создания эффективного интернет-магазина на платформе Битрикс. Победите конкуренцию благодаря стильному дизайну, мощным функциональным возможностям и интеграции с платежными системами. Создайте успешный онлайн-бизнес с легкостью!"
Бітрікс Аспро: Оптімус - інтернет-магазин
Аспро: Оптімус - інтернет-магазин (aspro.optimus) - Модуль Бітрікс

Аспро: Оптимус - універсальне типове рішення для інтернет-магазинів будь-якої тематики. Шаблон підійде для бізнесу: одяг, електроніка, дитячі товари, автопослуги, меблі та багато іншого. Швидке завантаження сайту, інформативний каталог та підтримка торгових пропозицій. Розроблений з урахуванням потреб користувачів інтернет-магазин допоможе заробляти онлайн!

Переваги готового інтернет-магазину
 • Запуск онлайн-проекту можливий протягом тижня.
 • Адаптивне рішення для комп'ютерів, планшетів та смартфонів: відображення на всіх пристроях буде ідеальним.
 • Сучасний дизайн та гнучкі налаштування користувача оформлення для притягнення поглядів відвідувачів та утримання уваги.
 • Маркетингові інструменти для збільшення середнього чека та кількості угод: посадкові сторінки для каталогу, перехресні продажі, знижки та подарунки, покупка в один клік та інше.
 • Персоналізація для підвищення конверсій: блоки «Персональні рекомендації» та «Схожі товари», підписка на акції та інші можливості для різних груп користувачів.
 • Фішки для оптимізації швидкості завантаження сторінок та швидкої роботи каталогу з великою кількістю торгових пропозицій. Підтримка PHP7, LazyLoad, компактні та розгорнуті види відображення елементів.
 • Інтеграція із зовнішніми сервісами Яндекс і Google, CRM-системами Бітрікс24, Аспро.Cloud та іншими програмами. Підтримка онлайн-кас.

Електронна пошта:
info@aspro.ru
Телефон для зв'язку:
8 (800) 500-47-11 (дзвінок безкоштовний)

Старт проекту – важлива подія для будь-якого бізнесу. Щоб заощадити ресурси та направити їх у правильному напрямку, ми готові допомогти при запуску, налаштуванні та адаптації сайту під специфіку бізнесу.

Для вас завжди є доступна докладна документація з готового рішення, база знань з нетиповими питаннями з налаштування сайту та безкоштовна технічна підтримка. Також ви можете переглянути відеоогляди оновлень рішення на YouTube-каналі.

[img][IMG WIDTH=264 HEIGHT=296]https://aspro.ru/upload/images/marketplace/next/docs_pic_02.png[/img]
Понад 300 корисних матеріалів!

Підтримка новинок 1С-Бітрікс та інтеграцій зі сторонніми сервісами
 • Підтримка функціоналу «Подарунки» та передбачення знижок.
 • Розумний фільтр з підтримкою фасетного індексу для миттєвого пошуку за каталогом.
 • Підтримка технології "Автокомпозит" для прискорення сайту.
 • Кабінет покупця з історією замовлень.
 • Швидкий морфологічний пошук за технологією Sphinx.
 • Підтримка інтеграції з безкоштовною хмарною CRM Бітрікс24.
 • Безкоштовний мобільний додаток для адміністратора магазину.
Вже готові оцінити можливості рішення? Перейдіть на демоверсію, щоб познайомитися зі своїм майбутнім сайтом!
Ідеальне відображення на всіх пристроях для залучення користувачів

Інтернет-магазин має адаптивні версії під смартфони та планшети, а для комп'ютерів десктопну версію. Використовуйте свій сайт як візитну картку компанії — поділіться посиланнями на онлайн-проект або розмістіть QR-код в офлайн-магазині. Відображення товарів буде ідеально на будь-яких пристроях!
[P]Зберіть головну сторінку так, щоб відповідати очікуванням клієнтів та закрити основні питання при першому відвідуванні сайту. Це надасть унікальності вашому онлайн-проекту та дозволить утримати увагу відвідувачів на головному з перших секунд.

Робіть акцент на акціях або сезонності товару та використовуйте фон для користування презентацією свого продукту. Приклад фону в розділі, приклад фону у підрозділу.

За допомогою банерів ви зможете розмістити рекламу у різних частинах сайту. Бічний, головний та плаваючий типи рекламних банерів вигідно представлять клієнтам товари або акцентують увагу на поточній акції.

Акценти в каталозі та зручний підбір товару в детальній картці

Зробіть все можливе, щоб вибір товару проходив за лічені хвилини. Активуйте порівняння товарів та торгових пропозицій, адаптуйте ціни під різні групи користувачів. Використовуйте розширений індикатор наявності багато/мало або вказуйте кількість товарів.
[P]Відповідайте на запитання відвідувачів щодо доставки, характеристик товару та гарантій. Використовуйте блок тизерів переваг для різних розділів каталогу, таби з описом товару та окрему вкладку для великої кількості характеристик. Увімкніть таймер зворотного відліку для акції та акцентуйте увагу відвідувачів на оформленні передплати. Клієнт отримає максимум інформації щодо продукції і зможе вибрати потрібний товар у пару кліків.

Розумний фільтр в каталозі для швидкого вибору товару та торгові пропозиції для збільшення асортименту
[P]Зручне перемикання торгових пропозицій та велике зображення з фотогалереєю допоможе клієнтам розглянути товар у всій красі. Додайте якісні фотографії та характеристики товару, і будьте певні, відвідувачам буде легше вибирати.

Розширений індикатор наявності з можливістю налаштування для різних груп покупців (багато/мало, кількість) вкаже на потрібну кількість товару. А за допомогою розумного фільтра завжди можна відсортувати асортимент до кількох позицій із необхідними параметрами та прийняти рішення про покупку за лічені хвилини.


Інструменти для збільшення середнього чека: персональні рекомендації та перехресні продажі

Відповідайте очікуванням клієнтів та пропонуйте ті товари, які цікаві та необхідні покупцям. Налаштуйте персональні рекомендації на сторінках товару/кошика, показуйте схожі товари та аксесуари до основних, збирайте набори та комплекти для торгових пропозицій. Клієнти віддячать вам за індивідуальний підхід, прийдуть за покупками знову та порекомендують своїм близьким ваш інтернет-магазин.
Гнучкі продаж: посадкові сторінки в каталозі та оглядах

Створюйте посадкові сторінки в каталозі та оглядах - виводьте потрібні товари та підвищуйте конверсію окремих сторінок. Зацікавте покупця акційними товарами в каталозі або залучайте трафік на тематичні лендінги.
[P]

Приклади посадкових сторінок на демоверсії рішення:


Мобільний трафік для активного продажу: компактне відображення елементів на екрані смартфона

Адаптуйте сайт під специфіку свого бізнесу. Застосовуйте компактні та розгорнуті види відображення елементів мобільної версії. Хлібні крихти, список товарів, розумний фільтр та багато іншого буде виглядати максимально вигідно для вашої цільової аудиторії. Смартфон вмістить максимум корисної інформації про товар, а навігація стане ще зручнішою.

Контентні розділи для підвищення довіри клієнтів

Розкажіть про інтернет-магазин потенційним покупцям. Познайомте відвідувачів зі своїм персоналом, запросіть до інших філій або поділіться останніми новинами.
[P]Контентні розділи для презентації компанії:
Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет