Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

Резервне копіювання на Яндекс.Диск

Быстрое и простое резервное копирование на Яндекс.Диск с автоматической настройкой и удалением старых копий. Защищенное облачное хранение данных без ограничений по объему. Управляйте и скачивайте копии прямо с модуля.
Бітрікс Резервне копіювання на Яндекс.Диск
Резервне копіювання на Яндекс.Диск (apikit.yadisk) - Модуль Бітрікс

Модуль відправляє резервні копії відразу на Яндекс.Диск при ручному та автоматичному створенні бекапу засобами Бітрікс.

Працює як з локальними копіями, так і з копіями у хмарі Бітрікс.


Недоліки зберігання бекапів на хостингу та в хмарі Бітрікс
  • Недостатній обсяг пам'яті. Об'єм сховища хмари Бітрікс обмежений настільки, що його не вистачає навіть на двотижневе копіювання. При цьому, чим більший розмір сайту, тим менше копій можна розмістити.
  • Мало місця на бекапи на хостингу. Додатковий обсяг пам'яті - на порядок дорожчий за Яндекс.Диск (1 Тб за 209 руб./міс.). При перевищенні лімітів на обсяг даних, що зберігаються, будуть проблеми із завантаженням сайту або його повна недоступність (не залишається місця під зберігання кешу або баз даних сайту).
  • Багато часу на розміщення бекапа та відновлення сайту з резервної копії. Ця проблема, з якою стикається кожен, хто хоч раз намагався відновити дані з хмари власноруч.
Переваги зберігання бекапів у хмарі Яндекс.Диск
  • Інформація у такому місці не пошкодиться внаслідок несанкціонованого доступу до системи чи зараження вірусами. Фактичні поломки сервера не вплинуть на стан сайту. Достатньо буде відновити обладнання та увійти до системи під своїми даними.
  • Хмарне зберігання на Яндекс Диску відмінно захищене. Компанія стежить за тим, щоб система захисту постійно удосконалювалася, тому кожен адміністратор упевнений, що його дані під надійним захистом.
Навіщо вам наш модуль

Наш продукт – це швидке та просте вирішення проблем, що виникають при необхідності розміщення резервних копій на Яндекс Диску. Використовувати програму легко, тепер створення бекапів не забиратиме у адміністратора багато часу і сил, дозволяючи вирішувати важливіші завдання.
[P]Рішення відповідає всім запитам користувачів:

  1. Систему можна налаштувати таким чином, щоб вона автоматично розміщувала резервні копії на Яндекс Диску.
  2. Адміністратору не потрібно самостійно вручну видаляти вже непотрібні копії сайту. Програма має необхідні налаштування, тому всі старі копії будуть стиратися автоматично.
  3. Можна налаштувати автоматичне видалення резервних копій на Яндекс Диску – це дозволить не контролювати вручну залишок вільного простору та ефективніше використовувати доступні обсяги хмари.
  4. Функціонал програми дозволяє відображати всі резервні копії, розміщені на Яндекс Диску. Адміністратор може бачити їх параметри, а також керувати ними вручну.
  5. Швидке завантаження будь-якої копії з хмарного сховища на сайт, видалення з нього бекапів, при цьому на сам диск адміністратор може не заходити - всі дії здійснюються функціоналом модуля.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет