Зв`язок
Вітаю! Я, Віталій, Ваш особистий надійний програміст.
1С Підприємство 8.2-8.3, 1С-Бітрікс: Управління сайтом, Бітрікс24

SEO: Незалежні мета-теги, Open Graph + контент для довільної сторінки

Новый модуль "SEO: Независимые мета-теги, Open Graph + контент для произвольной страницы" позволяет улучшить настройку мета-тегов и Open Graph, а также добавлять контент на произвольные страницы, значительно повышая органический трафик и видимость сайта.
Бітрікс SEO: Незалежні мета-теги, Open Graph + контент для довільної сторінки
SEO: Незалежні мета-теги, Open Graph + контент для довільної сторінки (ambersite.independentmetatags) - Модуль Бітрікс

Модуль значно спрощує коригування мета-тегів для будь-яких сторінок Вашого сайту на платформі «1С-Бітрікс» усіх редакцій.
Затребуваний інструмент для seo фахівців, який допоможе просувати сайт.

Основні переваги:

Гнучкість: Можна вказувати будь-які метатеги для будь-якої сторінки сайту з будь-якими параметрами. Наприклад, для сторінок результатів складних фільтрів (SEO розумного фільтра).

Незалежність: Введені дані будуть показані "поверх" поточних, якщо вони є. Усі записи зберігаються у своїй таблиці БД.

Простота: Достатньо просто клацнути кнопку "Незалежні мета-теги" на потрібній сторінці в панелі інструментів і заповнити сео дані.

Підтримка Open Graph: можливість будь-якої веб-сторінки стати повноцінним об'єктом у соціальних мережах - вказівка ілюстрації , заголовка та описи.

Доступні поля: title, description, keywords, og:image, og:title, og:description, canonical та будь-які інші у вільній формі у необмеженій кількості.
  • Нове! Можна розміщувати заголовок та текст на довільних сторінках. Контент буде опубліковано у місці спеціально розташованих макросів або php-констант. Такий функціонал нагоді для оформлення та просування сторінок результатів роботи фільтрів, посторінкової навігації тощо.

Керувати мета-тегами за допомогою рішення дуже просто! Переконайтеся в цьому самостійно, встановивши безкоштовну пробну версію.Рекомендуємо:

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет