Універсальний імпорт

Бітрікс Універсальний імпорт
"Импортируйте гибко и мгновенно информацию из CSV, XML, YML, XLSX и других форматов в инфоблоки вашего сайта. Управляйте обработкой данных, загружайте файлы любого размера и обновляйте каталог по расписанию. Подробная настройка и поддержка доступны на нашем сайте. Универсальный импорт для вашего Битрикс маркетплейса."
3 300 грн.
Універсальний імпорт (acrit.import) - Модуль Бітрікс

Модуль "Універсальний імпорт" надає можливість гнучкого імпорту інформації з джерел найрізноманітнішого формату в інфоблоки вашого сайту.

Формати та джерела, доступні для імпорту: CSV, XML, YML, XML з даними інфоблоків, XLSX (Excel), база оголошень ads-api.ru. Більш того, модуль дозволяє додавати практично будь-який формат вхідних даних через спеціальний програмний інтерфейс.

Робота з великими файлами. Механізми імпорту в модулі побудовані так, що можна без проблем завантажувати дані файлів будь-якого об'єму.

Обробка даних під час завантаження. При налаштуванні джерела ви можете використовувати безліч додаткових опцій і модифікаторів для попередньої обробки даних, що імпортуються, перш ніж вони будуть збережені в базу вашого сайту.

Завантаження за розкладом. Налаштуйте регулярне оновлення каталогу за допомогою функції фонового імпорту. Частоту оновлення можна настроїти довільно — під ваші потреби.

Докладніше про доступні формати та джерела імпорту

CSV — це один із найпростіших і найпоширеніших форматів обміну даними. Модуль імпорту дозволяє завантажувати дані таких файлів, розподіляючи їх за розділами та модифікуючи їх під ваші завдання на льоту.

XML-файли є універсальним способом видачі та отримання даних. Такий спосіб обміну інформацією є в більшості систем зберігання інформації. Модуль "Універсальний імпорт" дозволяє імпортувати дані з файлів XML практично будь-якої структури.

YML або Yandex Market Language - це спеціальний формат XML-файлів для зберігання та обміну даними товарних каталогів. Формат YML вже став індустріальним стандартом у Росії. Модуль надає зручний спосіб імпортувати дані із джерел цього формату.

XLSX – це один із найбільш популярних форматів електронних таблиць, що використовується починаючи з Microsoft Excel 2007. У цьому форматі постачальники часто надсилають свої прайс-листи. Ви зможете імпортувати такі документи на ваш сайт за допомогою нашого модуля.

Дані інфоблоків CMS "1С-Бітрікс: Управління сайтом" (БУС). Файли цього формату виходять при вивантаженні даних інфоблоку стандартним експортом у файл XML. Таким чином, сайт на БУС зможе оновлювати дані своїх інфоблоків (наприклад, каталог товарів) за допомогою даних з іншого сайту на БУС (наприклад, каталог постачальника).

Імпорт даних із сервісу ads-api.ru. Цей сервіс є агрегатором оголошень із різних джерел, таких як Avito, Cian, Юла та інші. Модуль імпорту дозволяє автоматизувати завантаження об'яв, зібраний в ads-api.ru на ваш сайт. Ви можете встановити фільтр та імпортувати лише потрібні вам оголошення. Імпорт можна зробити регулярним, постійно оновлюючи базу свіжими оголошеннями.

Детальний опис налаштування модуля та конкретних форматів імпорту дивіться на нашому сайті:
https://www.acrit-studio.ru/technical-support/nastroyka-modulya -universalnyy-import/

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет