whatAsoft: Класичний ломбард

Бітрікс whatAsoft: Класичний ломбард

whatAsoft: Класичний ломбард

"whatAsoft: Классический ломбард" - инновационный модуль для Битрикс маркетплейса, предоставляющий удобную платформу для организации и управления ломбардом. Оптимизированный процесс оценки и обмена залоговых предметов, учет финансовых операций и документооборот, выгодные условия для пользователей - все в одном решении.
0
4 100 грн.
whatAsoft: Класичний ломбард (whatasoft.pawn) - Модуль Бітрікс

Готовий сайт для класичного ломбарду - рішення від «whatAsoft», що дозволяє організувати представництво ломбарду на просторах мережі інтернет з якісним наданням інформації та зручною взаємодією з клієнтами.

Рішення є лаконічним і функціональним сайтом з каталогом товарів, що працює на редакції «Старт», і призначене для швидкого та бюджетного запуску бізнесу в мережі.

За допомогою представленого рішення для ломбарду ви отримаєте готовий сайт із необхідним та достатнім функціоналом як для ювелірного, так і для автоломбарду, як для мережі ломбардів з кількох філій, так і для невеликого бізнесу з одним відділенням. Готовий сайт підійде також для комісійних магазинів та суміжних видів діяльності.

Відвідувачі сайту зможуть отримати зразкову оцінку виробів, скористатися калькулятором позики, дізнатися про варіанти та умови викупу та позики, і при зверненні за допомогою форм зв'язку, не виходячи з дому, вже будуть представляти варіанти угоди. Також потенційні клієнти зможуть здійснити вибір з каталогу товарів і забронювати товар онлайн. Рівень взаємодії із клієнтами зросте, що дозволить збільшити прибуток ломбарду. Запуск готового сайту дозволить швидко отримати приплив нових клієнтів за рахунок залучення потенційних клієнтів з просторів мережі Інтернет та отримання можливості організації рекламних компаній у мережі.

Структура сайту:

 1. «Головна сторінка» дозволяє користувачеві здійснити доступ до всіх важливих функцій сайту: ознайомитися з анонсами та інформацією про компанію, перевагами, відгуками клієнтів, скористатися калькулятором позики та формою оцінки виробу, ознайомитися з кращими товарами, що реалізуються. і відразу наочно побачити адреси відділень компанії.
 2. Настроюються калькулятор позики та форма оцінки виробу додають інтерактивності сайту і дозволяють користувачам ознайомитися з попередніми розрахунками.
 3. «Каталог» – розділ, в якому компанія може анонсувати товари, що поставляються. Покупці зможуть швидко знайти потрібний товар за допомогою зручного розумного фільтра. Товари в розділах для зручності користувача мають сортування та два види відображення списку.
 4. «Картка товару» дозволяє видати всю необхідну покупцям інформацію про товар: опис, характеристики, фотогалерею, а також відзначити нові товари спеціальним стікером.

  Покупці можуть забронювати онлайн скориставшись формою «Відкласти товар».
  Список характеристик каталогу редагується в налаштуваннях інфоблоку.
 5. У розділах «Зайняти під заставу» і «Продати» можна розмістити інформацію про умови та варіанти позики та викупу товарів.
 6. Розділ «Акції» [/ B] служить для розміщення поточних тематичних новин, акцій та пропозицій компанії.
 7. «Інформація» – у цьому розділі ви можете розмістити будь-яку кількість текстових сторінок з необхідною інформацією про компанію, партнерів, а також звіти, сертифікати, офіційні документи тощо. Функціонал текстових сторінок дозволяє розміщувати будь-яку необхідну текстову та мультимедійну інформацію.
 8. Сторінка «Контакти» з телефоном та адресою компанії, режимом роботи, динамічною картою відділень та формою зворотного зв'язку.
 9. Модуль пошуку дозволить користувачам швидко знайти цікаву для них інформацію.
 10. На сайті є форми замовлення дзвінка, форма зворотного зв'язку.
 11. Довідник валют у системі адміністрування дозволяє вибрати валюту сайту, яка відображатиметься в каталозі та калькуляторах.
 12. Також можливе створення необмеженої кількості текстових сторінок із необхідною інформацією.
Переваги готового сайту для ломбарду від «whatAsoft»
:
 1. Робота на редакції «Старт» економить бюджет.
 2. Композитна технологія дозволяє максимально швидко завантажувати сторінки сайту.
 3. Базова оптимізація для SEO-просування допоможе зайняти високі позиції в результатах видачі.
 4. Калькулятор позики і форма оцінки виробів дозволять сформувати у клієнта правильне уявлення про послуги, що отримуються.
 5. Каталог товарів дозволить реалізовувати невикуплені товари, а настроювана фільтрація спростить користувачам пошук за каталогом.
 6. Можливості зворотного зв'язку полегшать і прискорять взаємодію з клієнтами.
 7. Легко налаштовується і зручно редагується. Ви легко зможете внести необхідні зміни в наповнення сайту.
 8. Вибирайте будь-яку з представлених колірних схем, яка відповідатиме фірмовому стилю вашої компанії.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет