Прості відгуки

Прості відгуки (webdebug.reviews) - рішення для Бітрікс

Прості відгуки

Модуль "Простые отзывы" - эффективное инструмент для сбора и управления отзывами в Битрикс маркетплейсе. Получайте ценные отзывы от клиентов и повышайте репутацию вашего бизнеса.
0
2 000 грн.
Прості відгуки (webdebug.reviews) - рішення на Бітрікс

Увага! З 01.12.2021 ми не надаємо послугу безкоштовного налаштування модуля. Техпідтримку модуля надаємо до 31.03.2022. Після цього техпідтримка не здійснюватиметься.


Модуль "Прості відгуки" дозволяє додати на сайт функціонал відгуків. Завдяки простоті налаштування Ви самостійно зможете налаштувати відгуки про свій сайт, хоча налаштування відгуків про товар трохи складніше, т.к. вимагає редагування шаблонів каталогу.

Основні функціональні можливості:

[LIST=1]
[*]

Відгуки можна організувати про що завгодно (товари, розділи, статті, новини, користувачі, URL-сторінки та все інше, що Вам тільки може знадобитися).

[*]

Створення будь-яких полів для заповнення, починаючи зі стандартних (ім'я, email, відгук, і т.д.) і закінчуючи будь-якими іншими (їх Ви придумаєте самі): кличка тварини, замовлена послуга тощо. При цьому тип поля можна вибрати довільний: тестове поле, текстова область, список, прапорець, файл, що випадає (для файлів можливе підключення галереї для збільшення зображень). Поля можна відзначати прихованими - користувачі їх заповнюють, але інші їх не бачать.
[*][P]Створення будь-якої кількості рейтингів – Ви можете створити рейтинги для відгуків, наприклад, «Вартість», «Якість», «Швидкість доставки», «Загальне враження». Ви можете вибрати, чи кожен конкретний рейтинг впливає на сумарну оцінку. Виведення зірочок рейтингу гнучко налаштовується. Наприклад, доступні «половинки» зірочок, зміна кольору зірочок залежно від рейтингу та ін.
[*][P]Вся робота з відгуками можлива прямо з публічної частини сайту.

[*]

Модерація відгуків (за потреби).

[*]

При додаванні відгуку модуль автоматично прописує у властивість елемента (або розділу) кількість відгуків та сумарну оцінку.

[*]

Адміністратор може відповідати на відгуки.

[*]

Захист від спаму: ми застосували кілька способів захисту від спаму, завдяки чому за багато років роботи не чули про жодний випадок відправлення спаму, навіть не включаючи капчі.

[*]

Голосування за відгуки, в т.ч. для незареєстрованих користувачів (вказується в налаштуваннях модуля).
[*][P]Надсилання email-повідомлень як користувачу, так і адміністратору.

[*]

І багато іншого.
[/ LIST] [P]
Незважаючи на солідний список функціональних можливостей, модулем досить легко користуватися, він має приємний інтерфейс та високу швидкість роботи.
[P]Увага! З 01.12.2021 ми не надаємо послугу безкоштовного налаштування модуля. Техпідтримку модуля надаємо до 31.03.2022. Після цього техпідтримка не здійснюватиметься.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет