Обробник зображень

Бітрікс Обробник зображень

Обробник зображень

"Модуль 'Обработчик изображений' для Битрикс маркетплейс позволяет эффективно оптимизировать и улучшать визуальное представление вашего контента. Быстрая и автоматизированная обработка позволит создать привлекательные и оптимизированные изображения для вашего сайта. Улучшите пользовательский опыт и повысьте скорость загрузки страниц с этим надежным модулем."
0
620 грн.
Обробник зображень (webdebug.image) - Модуль Бітрікс

Змінити розмір зображення? Обрізати картинку?
Додати ватермарк? Заокруглити куточки фотографій? Додати різкість?
ЛЕГКО! Автоматично!

Модуль відмінно підходить для автоматичного накладання ватермарку на фотографії товарів на сайті, для автоматичного масштабування зображень під потрібний розмір, а також для решти завдань, пов'язаних з обробкою зображень.

На додачу - понад десять шаблонів фотогалерей з автоматичною зміною фотографій з інфоблоків.

Обробник зображень дозволяє виконати потужну обробку картинок форматів JPG, PNG, GIF, BMP: змінити розміри картинки, змінити якість, зробити обрізку, заповнити кольором, корекцію зображення (яскравість, контраст, прозорість, відтінок), застосувати фільтр (негатив, відтінки сірого, різкість), додати текст, заокруглені та інші куточки, ватермарк, відображення, додати рамку, кадр, скіс, та багато іншого.

Модуль містить компонент для створення фотогалерей на основі обробки зображень, зараз пропонується 11 різних шаблонів галерей, що використовують фреймворк jQuery. Цих шаблонів вистачить здебільшого.

Однак, використовуючи цей модуль, можна створити чудову фотогалерею будь-якого рівня складності з різними ефектами. Ми також можемо виконати на замовлення фотогалерею будь-якого рівня складності на основі даного модуля.

Модуль доопрацьований під 12 версію Бітрікс.

ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ ГОТОВИХ РІШЕНЬ:
Ви можете не витрачати час на написання власних скриптів ресайзу зображень, а просто скористатися нашим модулем. При цьому в модулі, починаючи у версії 1.3.0, реалізований зручний функціонал імпорту/експорту, завдяки чому своїм Клієнтам Ви можете швидко встановлювати даний модуль з усіма необхідними профілями обробки, всього за кілька кліків!

Рішення не залежить від інших модулів та встановлюється на будь-яку версію БУС, включаючи «Перший сайт».

На нашому сайті створено розділ, присвячений цьому модулю. У ньому Ви знайдете: опис модуля, інструкцію зі встановлення ("Швидкий старт"), відповіді на часті запитання користувачів, демонстрацію роботи модуля, а також форму "Задати питання", де Ви можете поставити своє питання по модулю або повідомити про проблему.
Задати питання

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет