Інтерактивні зображення

Бітрікс Інтерактивні зображення

Інтерактивні зображення

Модуль "Интерактивные картинки" - новый инструмент для Битрикс маркетплейса, который позволяет создавать уникальные и интерактивные изображения, привлекая внимание пользователей и улучшая визуальный опыт на сайте. Удивите своих посетителей и повысьте эффективность вашего контента!
0
3 300 грн.
Інтерактивні зображення (skyweb24.interactivepictures) - Модуль Бітрікс


Модуль «Інтерактивні картинки» - це зручний інструмент, який дозволяє створювати на вашому сайті необмежену кількість інтерактивних картинок. Ви зможете виділити потрібні ділянки або розмістити іконки, при наведенні на які відображатиметься підказка з інформацією, вказаною вами (текст, картинка, відео, товар і т.д.).
[P]

Модуль дуже простий і зрозумілий у використанні, тому ви зможете легко створювати інтерактивні картинки самостійно без допомоги сторонніх фахівців.

Він стане незамінним інструментом для власників сайтів у області будівництва та інтернет-магазинів різних тематик. Ми постійно розвиваємо модуль, додаючи новий функціонал для ще більш зручної та продуктивної роботи з ним.

40] http://skyweb24.ru/upload/marketplace-modules/common-capabilities.png[/IMG]
Створення необмеженої кількості інтерактивних картинок: модуль дозволяє створювати стільки картинок, скільки вам необхідно, без обмежень.
Інтуїтивно зрозумілий та гнучкий редактор: редактор модуля має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє легко виділяти області на картинці та налаштовувати їх параметри.[/ TR]
[ /TD]
Виділення різних областей та налаштування тултипів: за допомогою вбудованих інструментів ви можете виділяти різні області на інтерактивній картинці та налаштовувати тултипи для кожної області. Тултипи можуть містити текст, зображення, відео або іншу інформацію, яку ви хочете відобразити при наведенні на область.
]https://skyweb24.ru/upload/marketplace-modules/interactivepictures/interactivepictures-tooltip.jpg[/IMG]
⭐ [B ]Гнучкість у виборі вмісту тултипів:[/B] модуль дозволяє додавати як статичну, так і динамічну інформацію в тултипи з прив'язкою до інфоблоку. Ви можете використовувати текстові описи, зображення, відео або навіть товари з вашого інтернет-магазину.
[img]
Статистика показу та виконання цільових дій: модуль надає вам статистику про покази інтерактивних картинок та виконання цільових дій, які ви визначили. Ви зможете відстежувати ефективність ваших картинок і вносити необхідні коригування для досягнення кращих результатів. .ru/upload/marketplace-modules/interactivepictures/interactivepictures-statistics.jpg[/img]
[/ TD]
Два способи інтеграції
Модуль надає два зручні способи інтеграції інтерактивних картинок, ви можете вставити картинку через код компонента в потрібному місці вашого сайту або використовувати iframe для розміщення картинки на будь-якому сторонньому сайті.
Повна кастомізація
Модуль дозволяє повністю налаштувати зовнішній вигляд шарів та тултипів за допомогою CSS, ви можете застосовувати свої стилі та адаптувати інтерактивні картинки під дизайн вашого сайту.
Прив'язка до елемента інфоблоку
Ви можете додавати динамічні дані в тултипи, які автоматично оновлюються при зміні елемента інфоблоку, це дозволяє легко підтримувати актуальність інформації і надавати користувачеві свіжі дані.
Вбудований помічник редактора тултіпа
Модуль надає вбудованого помічника, який спрощує процес додавання вмісту до тултипів, всього за кілька кліків ви зможете додати текст, зображення, відео або інші елементи до тултипів, без необхідності вручну вводити інформацію.


Безкоштовний 7-денний демо-період дозволяє протестувати функціонал модуля в повному обсязі та переконатися, що він успішно вирішує ваші бізнес-завдання!

Якщо у вас з'явилася ідея або бажання щодо доопрацювання нашого модуля, будь ласка, напишіть нам на пошту
skyweb24@yandex.ru[/ URL] або в чаті [URL=https://skyweb24.bitrix24.ru/online/go]відкритої лінії
.
Ми обов'язково розглянемо вашу пропозицію і обговоримо можливість впровадження в рамках оновлення або персональної доробки модуля.

Якщо вам сподобалася робота нашого модуля, будь ласка, залишіть відгук на спеціальній вкладці "Відгуки", даної сторінки. Ми будемо вам дуже вдячні!

А також, щоб вчасно дізнаватися про вихід оновлень наших продуктів та іншої корисної інформації, ми рекомендуємо вам підписатися на наші соцмережі:

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет