Наявність товару на карті

Бітрікс Наявність товару на карті

Наявність товару на карті

Удобный модуль "Наличие товара на карте" позволяет покупателям визуально увидеть наличие товара на различных складах и получить более подробную информацию о доступности товара через цветные маркеры и информативные тултипы на карте. Гибкие настройки отображения складов и автоматическое обновление информации обеспечивают актуальность данных. Попробуйте бесплатный демо-период прямо сейчас!
0
2 000 грн.
Наявність товару на карті (skyweb24.availabilitymap) - Модуль Бітрікс


[/ B] Модуль [B] «[/ B] [B] Наявність товару на карті» [/ B] надає покупцю можливість легко визначити наявність товару, що його цікавить, на різних складах. За допомогою інтегрованої Яндекс Карти покупець може візуально побачити, на якому конкретному складі є товар. Це значно спрощує процес пошуку та вибору товару, а також підвищує задоволеність покупця.

⭐ Два варіанти відображення:

  • [B]Кольорові маркери доступності: склади, на яких товар є в наявності, будуть позначені кольоровими маркерами. Таким чином, покупець зможе швидко дізнатись, де товар доступний.

  • Маркери із зазначенням точної кількості: на карті будуть відображені маркери зі значенням, що показує точну кількість товару на кожному складі. Це дасть покупцю докладнішу інформацію про наявність товару.


Інформативний тултип: при натисканні на мітку складу на карті з'являється тултип з інформацією. У тултипі буде вказано додаткову інформацію про обраний склад, а також кількість товару на ньому. Це допоможе покупцеві отримати докладнішу інформацію про доступність товару.


Гнучкі налаштування відображення складів: модуль надає можливість вибору, які склади відображати на карті. Ви можете вибрати лише необхідні склади або показати всі доступні варіанти. Це зручно, якщо у вас є кілька складів і ви хочете відобразити інформацію лише про певні місця розташування.


Динамічна зміна інформації
Модуль оновлює інформацію про доступну кількість товару на складах у реальному часі. При зміні кількості товару на складі інформація на карті буде автоматично оновлена. Це дозволяє покупцям одержати актуальну інформацію про наявність товарів.
Використання штатного функціоналу складів
Модуль використовує існуючий функціонал складів, що робить його інтеграцію простішим і зручнішим. Вам не доведеться вносити додаткові зміни або налаштовувати додаткові параметри для відображення позначок на карті.
Облік кількості для кожної торгової пропозиції
Модуль враховує кількість товару на кожному складі та пов'язує його з відповідними торговими пропозиціями. Це дозволяє покупцям бачити точну кількість товару, доступне кожному за конкретного варіанту товару. Наприклад, якщо у вас є кілька кольорів або розмірів товару, покупець зможе дізнатися скільки саме товару доступно в кожному варіанті.


Безкоштовний 14-денний демо-період дозволяє протестувати функціонал модуля в повному обсязі та переконатися, що він успішно вирішує ваші бізнес-завдання!

Якщо у вас з'явилася ідея або бажання щодо доопрацювання нашого модуля, будь ласка, напишіть нам на пошту skyweb24@yandex.ru[/ URL] або в чаті [URL=https://skyweb24.bitrix24.ru/online/go]відкритої лінії.
Ми обов'язково розглянемо вашу пропозицію і обговоримо можливість його впровадження в рамках оновлення або персонального доопрацювання модуля.

Якщо вам сподобалася робота нашого модуля, будь ласка, залишіть відгук на спеціальній вкладці "Відгуки", даної сторінки. Ми будемо вам дуже вдячні!

А також, щоб вчасно дізнаватися про вихід оновлень наших продуктів та іншої корисної інформації, ми рекомендуємо вам підписатися на наші соцмережі:

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет