Прив'язка властивостей до розділів

Прив'язка властивостей до розділів (primepix.propertylink) - рішення для Бітрікс

Прив'язка властивостей до розділів

Модуль "Привязка свойств к разделам" для Битрикс маркетплейс - незаменимый инструмент для интернет-магазинов. Он позволяет управлять свойствами разделов, облегчая процесс настройки и управления продуктами. Оптимизируйте работу своего интернет-магазина с помощью этого модуля!
0
1 400 грн.
Прив'язка властивостей до розділів (primepix.propertylink) - рішення на Бітрікс

В інтернет-магазині з широким асортиментом, різними категоріями товарів, як правило, в адміністративній панелі відображається безліч властивостей цих товарів. Коли каталог вже заповнений, а властивостей 100 або більше, ручне розсортування властивостей скрутне, особливо коли не очевидно, де яка властивість використовується.

Даний модуль дозволяє здійснити прив'язку властивостей до розділів, в яких знаходяться елементи.
Надалі прив'язки можна використовувати для налаштування розумного фільтра та зручного відображення картки редагування елемента в адміністративній панелі сайту.

Переваги: [/ B]
- Зручність роботи з карткою
- економія часу
- Збільшення продуктивності сайту
- однаковість товарних карток у розділі
- зручність налаштування розумного фільтра

[B]Результат роботи модуля:

Замість довгого списку властивостей, що стосуються різних розділів, ми отримуємо в адміністративній панелі у кожному розділі лише ті властивості, які до нього відносяться. Це позитивно позначається на збільшенні продуктивності сайту та зручності роботи з каталогом товарів.
Після прив'язки можна гнучкіше налаштувати розумний фільтр для кожного розділу, вибравши для відображення лише ті властивості, які дійсно допоможуть користувачеві швидше знайти необхідний товар у каталозі сайту.

[URL=https://promo.primepix.ru/][/ URL]

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет