LabSu - Перенесення цін на модуль Каталог

LabSu - Перенесення цін на модуль Каталог (labsu.pricetransform) - рішення для Бітрікс

LabSu - Перенесення цін на модуль Каталог

Перенесите цены из свойств инфоблока в тип цен модуля Каталог с помощью модуля "LabSu - Перенос цен в модуль Каталог". Автоматическое обновление цен, удобное задание параметров, учет возможности цены со скидкой и защита от сбоев. Остановка и продолжение обновления в удобное время. Оставьте свои пожелания и предложения для улучшения модуля в комментариях или в тех. поддержку.
0
826 грн.
LabSu - Перенесення цін на модуль Каталог (labsu.pricetransform) - рішення на Бітрікс

Раніше ваш каталог товарів розміщувався на редакції Старт, Стандарт або Експерт, і ціни на товари розміщувалися у властивостях інфоблоку. Потім ви вирішили перейти до редакції Малий бізнес чи Бізнес. І цей модуль допоможе перенести ціни з якості в тип цін модуля Каталог.

Оновлення цін відбувається автоматично! Для старту достатньо встановити лише необхідні параметри.

ДОДАТКОВІ ЗРУЧНІ ФУНКЦІЇ

  • Модуль враховує можливість наявності ціни зі знижкою в окремій властивості інфоблоку
  • Для нових цін модуля Каталог є можливість завдання валюти для всіх товарів
  • Ціни можуть бути задані не тільки в базовий тип цін, а в будь-якій за бажанням користувача
  • Захист від збоїв: якщо робота була перервана з якоїсь незалежної від вас причини, то надалі в будь-який час можна зайти в адмінку і продовжити зміну цін за старим сценарієм
  • Зупинення оновлення цін та повернення до нього у зручний для вас час або з іншого комп'ютера (зручно, якщо розпочали оновлення наприкінці робочого дня, а потім вирішили продовжити вдома чи наступного дня)
ВАЖЛИВО! Пишіть у коментарях або в тих. підтримку бажаних функцій або сценаріїв роботи. Нам важливий зворотний зв'язок для покращення роботи модуля та його адаптації до практичних завдань! Ваші пропозиції будуть розглядатися та реалізовуватись в оновленнях.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет