Вулик: Корпоративний університет

Бітрікс Вулик: Корпоративний університет

Вулик: Корпоративний університет

Уникальный модуль "Улей: Корпоративный университет" для Битрикс маркетплейса предоставляет возможность легко создавать и проводить обучающие курсы, повышая эффективность образовательных процессов внутри компании. Поднимите качество обучения на новый уровень!
0
2 437 000 грн.
Вулик: Корпоративний університет (ithive.ipr) - Модуль Бітрікс

Увага! Вартість залежить від кількості співробітників (Ліцензованих користувачів в Бітрікс24). На даному майданчику встановлено вартість 50 000 співробітників. Для отримання вартості на менше співробітників просимо звертатися безпосередньо до компанії Вулик.

Якщо ви наш партнер, зверніться до нас за актуальною вартістю зі знижкою та умовами впровадження рішень.
Познайомитися з партнерською програмою можна за посиланням https://www.wehive.digital/partners/[ /URL][/ I] [/ P] Що таке КУ?
[P]Корпоративний університет (КУ) - це інструмент для навчання та розвитку компетенцій співробітників у напівавтоматичному режимі.

Він допомагає вирішити три ключові завдання бізнесу:

 1. Розвиток компетенцій,

 2. Адаптація та утримання фахівців,

 3. Розвиток корпоративної культури та трансляція цінностей.

[P]

Корпоративний університет від Улля:

Шаблони програм можна пов'язувати в послідовність - при завершенні першої, запускається наступна програма розвитку.

Який варіант краще вибрати? Є 2 шляхи:

 1. Комбінування програм. Наприклад, програми онбордингу можна запускати у поєднанні з кар'єрними траєкторіями;

 2. [P]Для швидкого старту роботи КУ можна скласти лише шаблони програм. А вже у процесі роботи почати опрацьовувати кар'єрні траєкторії всім співробітникам.

Налаштування прав: хто і що може в КУ

1. Кар'єрні траєкторії

Ви можете налаштувати КУ так, щоб співробітник самостійно створював для себе програму розвитку на основі доступних траєкторій.

або [/ P]
[P]Залишити можливість створювати програми розвитку лише керівникам та HR-менеджерам.

2. Шаблони програм розвитку, онбордингу та випробувального терміну

Налаштування модуля КУ дуже гнучкі:

 • створюйте окрему групу людей, хто може складати нові або редагувати старі шаблони;

 • іншу групу для тих, хто запускає їх співробітникам;

 • налаштовуйте самостійний запуск програм навчання за вибраним шаблоном і т.д.

3. Моніторинг розвитку

Призначайте окрему групу користувачів, хто може стежити за розвитком усіх співробітників компанії.

У стандартних налаштуваннях у будь-якого керівника є доступ до призначених карток розвитку своїх підлеглих, відповідно до оргструктури (включаючи підлеглих не прямого підпорядкування).

Система компетенцій та кар'єрні траєкторії[/B ]

Система компетенцій — це каталогізований набір навичок та умінь, які прив'язані до позицій у кар'єрних траєкторіях як вимога чи рекомендація. Також компетенції можуть входити до шаблонів програм розвитку.
[P]У нашому Корпоративному університеті немає обмежень, що вважати компетенціями.

Вихідно ми пропонуємо такі категорії компетенцій:

 • Soft skills

 • Hard skills

 • Behavioral features [/ P]

 • [P]Корпоративні компетенції

Одна компетенція може входити до кількох категорій. Наприклад "Клієнтоорієнтованість" може входити і в Soft skills і в Корпоративні компетенції.
[P]

Кожен спеціаліст бачить чітку ієрархію посад і свої можливі шляхи розвитку в компанії. Вибравши бажану з доступних цільових позицій для розвитку, система сама запропонує співробітнику список компетенцій, що бракують для неї. [/ P]
[B]Індивідуальний план розвитку

[P]При створенні картки розвитку співробітника, система автоматично враховує навички, якими він уже володіє.

Наприклад, у шаблоні програми зазначено 10 компетенцій, 3 із них у співробітника вже є. Значить при запуску картки розвитку система поставить у план лише 7 компетенцій, що бракують для цільової посади. Однак, якщо у будь-якої ”пройденої” компетенції змінилися вимоги або з'явилися нові дії, що розвивають, її можна вручну додати для повторного проходження — такі права є у керівників та HR-менеджерів. Сама система не наполягатиме на повторному отриманні “очівок”.

Вибір шляху


Одночасно на одного співробітника можна завести кілька карток розвитку. Вихідно в налаштуваннях модуля стоїть обмеження в два: перша — онбординг, друга — картка розвитку на конкретну позицію в компанії.

Налаштування модуля дозволяють змінити кількість карток розвитку одного співробітника від 1 до 5.

Видалити картку розвитку можна, поки вона не переведена в статус "В роботі".
[P]Картка розвитку включає набір компетенцій, для кожної з яких задані розвиваючі дії. За успішне закриття всіх дій, що розвивають, система нагороджує співробітника “медаллю” — чим більше ачивок, тим ближче завершення навчання.


Створення картки розвитку


У вікні створення картки розвитку:

 • показані обов'язкові та необов'язкові компетенції для розвитку відповідно до обраного шаблону (або обраної кар'єрної траєкторії);

 • позначені терміни виконання, є можливість скоригувати час навчання;

 • призначений керівник згідно з організаційною структурою організації;

 • немає необхідності узгоджувати картку розвитку з керівником, можна відправити її відразу в роботу (всі шляхи розвитку продумані заздалегідь);

 • позначено цільову посаду та позицію, яка зміниться автоматично, при проходженні всього шляху розвитку.

  [/ LIST]

  [I]

  ! Створити Картку розвитку можна як із шаблону, так і вручну.
  [P]У всі компетенції автоматично додаються обов'язкові дії, що розвивають: курси, книги і т.п. (за умови заповненого заздалегідь довідника компетенцій та розвиваючих дій). [/ P]
  [P]

  Після запуску програми розвитку співробітник може відразу приступати до навчання.

  Всі компетенції відображені за принципом вкладок браузера:

  [LIST]
 • Кольорові - отримані компетенції

 • Сірі - в роботі

Над вкладками знаходиться фільтр компетенцій, вибір якого зберігається від відвідування до відвідування. Червоні індикатори звертають увагу користувача на моменти, що потребують його уваги:

 • Компетенції з розвиваючими діями без зазначених термінів;

 • [P] Компетенції з простроченими діями, що розвивають.
Завершення навчання
[P]Якщо у компетенції як розвиваючі дії вказані тільки курси і тести, то при їх успішному виконанні компетенція відразу вважається отриманою і потрапляє у профіль співробітника.

Якщо в розвиток компетенції включені й інші [/URL], то при їх завершенні компетенція вважається умовно отриманою та вимагає перевірки з боку керівника.

Під час оцінки співробітника керівник може відзначити рівень володіння компетенцією:

 • Повністю досягнуто - співробітник володіє компетенцією на відмінному рівні.

 • [P]Досягнута з підвищенням - співробітник оволодів винятковими знаннями в рамках компетенції та може надавати підтримку колег під час навчання.

  [/ LIST]

  Оцінка співробітника керівником проводиться щомісячно, після закінчення навчання проводиться фінальна перевірка. [/ P] [LIST]

 • [P]Якщо співробітник не досяг необхідного рівня володіння компетенцією, її можна додати повторно до нової картки розвитку, або продовжити термін поточного навчання.

 • Якщо у картці розвитку були зазначені цільова посада і позиція, то при її завершенні керівнику прийде запит, чи міняти співробітнику поточну посаду та позицію на цільові. При підтвердженні їх буде замінено у профілі співробітника автоматично.

 • Якщо в картці розвитку була вказана наступна програма розвитку, то після завершення поточної буде автоматично створено нову картку розвитку за вказаним шаблоном та терміном.

Коли у профілях співробітників заповнені компетенції, якими вони мають, можна легко здійснювати пошук “талантів” і формувати команди під проекти з новими викликами.Онлайн-курси та тестування


У коробковій версії Бітрікс24 вже є модуль навчання, в якому зібрано необхідний мінімум інструментів, щоб сформувати потрібний вам курс або тестування. Для Корпоративного університету ми стилізували цей модуль, додали два нових типи питань у тести та можливість використання “Бази знань” Бітрікс24 для наповнення. Онлайн-курси також доступні у стандартному мобільному додатку Бітрікс24.
[P]Реалізовано інтеграцію з курсами iSpring, щоб результати проходження вбудованих тестів вивантажувалися в портал і враховувалися в успішності всередині університету.

Бібліотека[/U ]


[B] «Вулик: Бібліотека» [/ B] - це окремий модуль для Бітрікс24. Він відмінно підходить під завдання Корпоративного університету, тому бібліотека книг входить до КУ як одна з дій, що розвивають. Бібліотека доступна і в мобільному додатку.
[P]У модулі реалізована інтеграція з популярним видавництвом МІФ.

Модуль «Бібліотека» можна придбати придбати окремо.[/P ][U]Наставництво
[P]

Співробітники, які не просто володіють певним набором компетенцій, а й вміло застосовують їх на практиці, можуть стати Наставниками.

Наставництво - необов'язкова дія, тому що зайнятість наставника складно враховувати автоматично.

Якщо консультант обраний, то картка розвитку дозволяє ставити спільні події у календарі обох співробітників. При цьому власник картки розвитку бачить календар наставника і може враховувати його зайнятість. [/ P]
[P]

У КУ календар заходів - це взаємозв'язок довідника заходів (на основі інфоблоку) та вбудованого в Бітрікс24 модуля "Календарі".

Співробітник, у якого додано розвиваючу дію, бачить його не лише у своїй картці розвитку, а й у своєму календарі. Календар з діями, що розвиваються, може синхронізуватися з Android, iOS, Outlook і т.д. включаючи стандартні можливості календарів (наприклад, нагадування). [/ P] [COLOR = # 434343]
[P]

Навчається співробітника можна залучити до участі у завданнях і проектах з метою розвитку конкретних компетенцій, для виконання деяких завдань або тільки для спостереження за роботою колег.

на робочому місці/Вільний введення[/SIZE]


У вартість рішення входить:
 1. Само рішення – його технічний код із можливістю адміністрування через адміністраційну панель;
 2. Можливість отримувати оновлення рішення протягом року;
 3. Документація, яка буде корисною як для навчання своїх співробітників, так і для самостійного впровадження та доопрацювання.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет