Вулик: Брендування Бітрікс24

Бітрікс Вулик: Брендування Бітрікс24

Вулик: Брендування Бітрікс24

"Улей: Брендирование Битрикс24 - модуль для коробочной версии портала, позволяющий перекрасить его под свои корпоративные цвета. Не вносит изменения в ядро и файлы, обновления от вендора не затронет. Получите актуальную стоимость и дополнительные условия внедрения от партнеров по ссылке [URL=https://www.wehive.digital/partners/]https://www.wehive.digital/partners/[/URL] Улучшайте свой портал сегодня!"
0
311 000 грн.
Вулик: Брендування Бітрікс24 (ithive.changeportaldefaultheme) - Модуль Бітрікс

Увага! Вартість залежить від кількості співробітників (Ліцензованих користувачів в Бітрікс24). На даному майданчику встановлено вартість 50000 співробітників. Для отримання вартості на менше співробітників просимо звертатися безпосередньо до компанії Вулик.


Якщо ви наш партнер, зверніться до нас за актуальною вартістю зі знижкою та умовами впровадження рішень.
Познайомитися з партнерською програмою можна за посиланням https://www.wehive .digital/partners/Хто бажає перефарбувати собі портал на свій смак, під свої корпоративні кольори? Байдужих явно буде вкрай мало. Звичайно, якщо у тебе коробкова версія порталу, то хочеться користуватися всіма можливостями з його налаштування під себе!

А чи заважає цей модуль встановленню оновлень платформи, чи вносить він зміни в ядро та будь-які інші файли, які можуть оновлюватися вендором?

Ми все передбачили так, що ці зміни накладаються поверх того, що випускає компанія 1С-Бітрікс у своєму продукті Бітрікс24.

При встановленні рішення в пролозі публічної частини порталу підключається додатковий файл зі стилями, який генерує цей модуль, використовуючи налаштування адміністративної частини (ваші налаштування).

З повним набором налаштувань ви можете ознайомитися, перегорнувши слайдер із зображеннями до цього модуля (ви знайдете його вище).

За замовчуванням налаштована та встановлена колірна схема змінить лише дефолтний шаблон порталу (з 2022 року це Чумацький шлях). Якщо у співробітників буде обрано свою тему (колір, фон), то налаштування цього модуля не будуть адаптовані під нову тему.

Питання та відповіді:
Що може статися, якщо вендор випустить оновлення, в якому він значно змінює інтерфейс свого шаблону bitrix24 (до якого ми дописуємо свої стилі), і ви встановите їх на бойовому порталі, попередньо не перевіривши на тестовому сервері?
Все що може статися - це те, що стилі, що підключаються через цей модуль, перестануть застосовуватися, і ви отримаєте портал з вихідним його виглядом, який поставляється вендором. Що робити, якщо таке сталося?
Ви можете звернутися до нас із цією проблемою, оскільки вирішення такої проблеми входить у підтримку цього модуля. Але, в першу чергу, краще перевірити оновлення нашого модуля, можливо, ми вже вирішили цю проблему і все, що вам потрібно зробити, - це встановити оновлення нашого модуля. Ми швидко на це реагуємо, тому що у нас самих такий портал і у нас він перефарбований під свій корпоративний стиль, і ми маємо низку таких клієнтів на обслуговуванні.
У вартість рішення входить:
  1. Само рішення – його технічний код із можливістю адміністрування через адміністраційну панель;
  2. Можливість отримувати оновлення рішення протягом року;
  3. Документація, яка буде корисною як для навчання своїх співробітників, так і для самостійного впровадження та доопрацювання.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет