ASEO редактор-оптимізатор

Бітрікс ASEO редактор-оптимізатор

ASEO редактор-оптимізатор

"ASEO редактор-оптимизатор – мощный инструмент для улучшения SEO-показателей вашего интернет-магазина в Битрикс маркетплейсе. Оптимизируйте мета-теги, контент и ссылки без труда, повышайте видимость и привлечение целевой аудитории!"
0
1 700 грн.
ASEO редактор-оптимізатор (ipol.aseo) - Модуль Бітрікс

Даний модуль дозволяє задати унікальні SEO (СЕО) дані (title, description, keywords) та змінити H1 та контент для HTML-блоків на будь-якій сторінці сайту, що має свій УРЛ.

За допомогою модуля вам не важливо, який тип має сторінка. Ви можете легко встановити унікальні SEO дані для фільтра або для конкретної сторінки посторінкової навігації каталогу. Ви просто відкриваєте потрібну сторінку, викликаєте з панелі керування вікно модуля та задаєте потрібні SEO-дані.
Крім цього, ви можете задавати новий красивий УРЛ вручну для потрібних сторінок фільтрації, створюючи таким чином нові сторінки на сайті та оптимізуючи їх.

Навіщо це потрібно? Наприклад, у вас у магазині є вітрина «тютюн для кальяну». Ця вітрина може мати безліч ключових слів – «тютюн, кальянний тютюн, тютюн для кальяну» тощо. Часто буває таких комбінацій десятки. Якщо ви вкажете всі комбінації ключових слів на одній сторінці, пошукові системи знизять рейтинг сторінки. Якщо ви не вкажете частину слів, то ця сторінка не опиниться у видачі за цими запитами.
Використовуючи наш модуль, можна вказати частину слів на першій сторінці вітрини каталогу, а решту слів – на наступній сторінці. Таким чином, обидві сторінки матимуть високий рейтинг і матимуть у сумі максимальний набір ключових слів.

Крім того, за допомогою модуля після невеликого налаштування шаблону сторінки можна з будь-яких HTML-блоків зробити «блоки, що редагуються». Контент «блоків, що редагуються» можна так само задавати окремо для кожної сторінки за допомогою модуля (прив'язуючи до УРЛ), просто клацаючи мишкою на потрібний блок. Таким чином можна легко регулювати щільність ключових слів, оптимізуючи під пошукові системи кожну конкретну сторінку, що просувається.
Чим різноманітнішим і унікальнішим буде контент на різних сторінках сайту і чим більше варіантів ключових слів охоплюватиме ваш сайт, тим вищим буде рейтинг у пошуковій видачі. За допомогою цього модуля витрати на СЕО-оптимізацію сайту суттєво знижуються.

Крім того, модуль має функціонал популярних сео-редиректів:
- Вирізання index.php
- автоматичне закривання слеша наприкінці УРЛ
- редирект з www / без www
- переведення УРЛ до нижнього регістру
та інші.

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет