Оплата замовлення за посиланням

Бітрікс Оплата замовлення за посиланням

Оплата замовлення за посиланням

Облегчите процесс оплаты заказа - отправьте покупателю ссылку для оплаты в письме или SMS. Администратор может также отправлять ссылки вручную. Без авторизации на сайте. Краткая инструкция по настройке доступна на сайте.
0
1 700 грн.
Оплата замовлення за посиланням (askaron.urlpay) - Модуль Бітрікс

Демо-версія повністю функціональна, термін демо-періоду 14 днів

Опис модуля «Оплата замовлення за посиланням»

Модуль заощаджує користувачеві кілька переходів, зайвих дій та авторизацію для того, щоб сплатити замовлення.

Модуль дозволяє надіслати посилання покупцю в листі про замовлення або SMS, якщо встановлено сторонній модуль, що відправляє SMS з даними з листа про замовлення.

Модуль дозволяє адміністратору магазину переглядати посилання на оплату в адмінці, щоб відправити їх вручну.

Як працює модуль:

Модуль формує для покупця персональне посилання на сторінку оплати замовлення. Це посилання формується і зберігається у своїй таблиці, прив'язаної до оплат.

Посилання на оплату може бути надіслано автоматично, після додавання до шаблону поштової події або SMS про замовлення (у деяких партнерських модулях).

Адміністратор може переглядати та надсилати посилання на оплату вручну.

Користувачу не потрібно в обов'язковому порядку авторизуватись на сайті для переходу до оплати за своїм замовленням. Автоматична авторизація та автоперехід налаштовуються в налаштуваннях модуля для кожної окремої платіжної системи.


Можливі зцінарії використання модуля:

  • Вставити посилання на оплату замовлення до поштових шаблонів. Тоді користувачеві не доведеться заходити на сайт і шукати своє замовлення. Він зможе відразу перейти до оплати з будь-якого листа: нове замовлення, зміна статусу, нагадування про оплату і т.д. залежно від зазначених у налаштуваннях модуля поштових подій.
  • Деякі модулі для 1С-Бітрікс можуть надсилати SMS одночасно з надсиланням листа про замовлення. Можна додавати посилання на оплату для їх SMS-шаблонів. Проте робота зі сторонніми модулями не гарантується.
  • Пронаправляти покупцю посилання на оплату замовлення вручну в онлайн-чат, відкриту лінію Бітрікс24, через мобільний месенджер та інші засоби комунікації.
  • Вибирати порядок обробки посилання на оплату: або через обробник відповідної платіжної системи, або перенаправлення на задане посилання, або відображення заданого для даної платіжної системи в налаштуваннях модуля тексту (коду).

Інструкція з налаштування
http://askaron.ru/api_help/course1/lesson219/

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет