Контроль вільного місця та бекапів

Бітрікс Контроль вільного місця та бекапів

Контроль вільного місця та бекапів

Модуль "Контроль свободного места и бэкапов" для Битрикс маркетплейс поможет следить за свободным местом на сервере и создавать резервные копии. Уведомления по электронной почте и SMS, удаление старых копий и прерывание процесса при нехватке места. Демо-версия на 30 дней, доступен в подарок при покупке модуля "Продвинутый обмен с 1С".
0
826 грн.
Контроль вільного місця та бекапів (askaron.freespace) - Модуль Бітрікс

[B] Увага! Модуль "Контроль вільного місця та бекапів" не працює у версіях Бітрікса нижче 17.0, через відсутність потрібних подій у коді модуля відповідального за створення резервних копій.


Демо-версія повністю функціональна, термін демо-періоду 30 днів.
Подарунок:

Цей модуль (і ще багато інших) ви можете отримати від нас у подарунок при купівлі модуля «
з 1С»


Опис модуля «Контроль вільного місця та бекапів»

Призначення модуля: відстеження вільного місця на жорсткому диску на сервері, де встановлено рішення.

Модуль:

  • Надсилає повідомлення на e-mail у випадку, якщо на жорсткому диску залишилося менше місця, ніж зазначено в налаштуваннях модуля, а також у разі помилки регулярного резервного копіювання та у разі успіху створення резервної копії, якщо встановлені відповідні налаштування модуля
  • Модуль працює лише у разі регулярного резервного копіювання, у разі ручного створення резервних копій модуль не відпрацьовує!
  • Припиняє процес резервного копіювання, якщо залишилося мало місця (у разі встановлення відповідної опції)
  • Автоматично видаляє старі резервні копії у випадку, якщо на жорсткому диску залишилося менше місця, ніж зазначено в налаштуваннях модуля (у разі встановлення відповідної опції)
  • Надсилає SMS повідомлення на вказані номери у разі помилки регулярного резервного копіювання, а також у випадку, якщо на жорсткому диску залишилося менше місця, ніж зазначено в налаштуваннях модуля. Ця можливість доступна лише після встановлення тільки після встановлення модуля askaron.sms (безкоштовний модуль для надсилання SMS).

Наш модуль вже успішно використовують на наших проектах

file_download Завантажити Модуль Маркет
file_download Завантажити Модуль Маркет